27 مرداد 1398

واژگونی تانکر سوخت بنزین در جاده خلخال به شاهرود

واژگونی تانکر بنزین و واژگونی تانکر بنزین در خلخال را بخوانید.
واژگونی تانکر سوخت بنزین در جاده خلخال به شاهرود

واژگونی تانکر سوخت در جاده خلخال

فارس:فرمانده پلیس راه اردبیل به خلخال گفت:یک دستگاه تانکر سوخت حاوی بنزین در مسیر جاده خلخال به شاهرود واژگون شد. 

علیرضا صحبتی اظهار کرد:یک دستگاه تانکر سوخت حاوی بنزین عصر روز گذشته به علت عدم توجه راننده تانکر در مسیر جاده خلخال به شاهرود واژگون شد. 

وی با اشاره به این که این تانکر بیش از 19 هزار و دویست لیتر بنزین حمل می کرده افزود:تانکر حمل سوخت از انبار نفت خلخال به سمت جایگاه سوخت شهر کلور در حرکت بوده که در کیلومتر 20 جاده خلخال به شاهرود واژگون شده است. 

فرمانده پلیس راه اردبیل به خلخال گفت:با حضور سریع اعضای مدیریت بحران باهدف جلوگیری از نشت بنزین تانکر سریعا بعد از چند ساعت تلاش سوخت این تانکر واژگون شده به تانکرهای ذخیره انتقال و از انفجار آن جلوگیری به عمل آمد. 

صحبتی اظهار داشت:به علت وجود جاده های مواصلاتی کوهستانی در شهرستان خلخال، رانندگان در این مسیر باید با رعایت سرعت مطمئنه و توجه به جلو از بروز حوادث مختلف جلوگیری کنند. 

گفتنی است؛ محل حادثه سقوط و واژگونی تانکر سوخت فاقد هرگونه امکانات ایمنی جاده ای از جمله شانه خاکی مناسب، گاردریل و دیگر امکانات کنار جاده ای بوده و می تواند یکی از علل وقوع این حادثه باشد. 

با توجه به اینکه نیش زنبور از ناحیه گردن راننده علت این حادثه عنوان شده ممنوعیت زنبورداری در حریم جاده های ارتباطی توسط زنبورداران بومی و مهاجر منطقه مورد تاکید باشد تا دیگرشاهد بروز چنین حوادث تلخی نباشیم.

انتهای پیام/م

حادثه واژگونی تانکر سوخت بنزین در جاده خلخال به شاهرود

منبع : namnak.com