29 تیر 1398

خبر خوش استخدامی برای دانشجو معلمان

دانشجو معلمان و استخدام دانشجو معلمان را بخوانید.
خبر خوش استخدامی برای دانشجو معلمان

استخدام دانشجو معلمان

برنا: خنیفر گفت:استخدام دانشجو معلمان قطعی است و نگران وضعیت استخدامی خود نباشند. 

حسن خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره بازنگری دروس برای دانشجو معلمان اظهار کرد:در 5 رشته کارشناسی ارشد و 4 رشته کارشناسی بازنگری در تمام دروس را انجام دادیم و مطالب درسی متناسب با نیاز های روز در نظر گرفته شد. 

وی ادامه داد 2 رشته جدید علوم و هنر هم به دوره کارشناسی اضافه شد که داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان برای مهر 98 می توانند این 3 رشته را هم جزء انتخاب های خود داشته باشند. 

رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره برنامه ریزی برای ورود رشته مشاوره در این دانشگاه گفت:تا پیش از این، رشته مشاوره به عنوان زیر مجموعه علوم تربیتی در دانشگاه ارائه می شد، اما با توجه به اهمیت این رشته امسال به طور مستقل تری این موضوع را مورد توجه قرار دادیم و در دفترچه انتخاب رشته برای داوطلبان سال تحصیلی پیش رو ارائه می شود. 

خینفر درباره وضعیت استخدامی دانشجو معلمان ورودی مهر 98 تصریح کرد:به داوطلبان کمتر از 22 سال که امکان شرکت در دوره های 4 ساله این دانشگاه را دارند این نوید را می دهیم که استخدام رسمی قطعی برای آن ها در نظر گرفته شده است و نگران وضعیت استخدامی خود نباشند.

وی ادامه داد:چنانچه اختلاف نظر هایی هم در این زمینه وجود داشته باشد به سرعت آن را رفع می کنیم و اصل موضوع استخدام دانشجو معلمان به هیچ وجه زیر سوال نمی رود. 

رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره برگزاری دوره های مهارت آموزی ماده 28 اساس نامه این دانشگاه گفت:فارغ التحصیلان کمتر از 30 سال دوره کارشناسی هم می توانند با شرکت در آزمون استخدامی و پذیرفته شدن در این آزمون برای ورود به دوره های مهارت آموزی و به دنبال آن معلم شدن اقدام کنند.

انتهای پیام/م

خبر خوش استخدامی برای دانشجو معلمان

منبع : namnak.com