لحظه جالب و دیدنی پوست انداختن رطیل + فیلم

رطیل 12.7 سانتی متری به نام رزا روز گذشته زمانیکه در حال پوست انداختن بود، مالک آن ویدیو کامل و دیدنی آنرا ضبط و در صفحات مجازی منتشر نمود.
لحظه جالب و دیدنی پوست انداختن رطیل + فیلم

لحظه جالب و دیدنی پوست انداختن رطیل

عنکبوت ها یکی از حیوانات و موجودات خطرناکی هستند که طبق تحقیقات انجام شده در سال 2015 میلادی اعلام شد این حیوانات دارای 45700 گونه مختلف در 113 خانواده شناخته شده اند. با این حال این موجودات یکی از باهوش ترین شکارچیان محیط زیست می باشند که برای به دام انداختن طعمه از اقدامات باهوشانه ای اقدام می کنند.

عنکبوت ها برای به دام انداختن طعمه ابتدا با استفاده از قدرت تار خود، تارهای چسبناکی را همانند یک دیوار دفاعی ایجاد می کنند که در نهایت طعمه ها که بیشتر حشرات هستند، با این دیوار چسبناک برخورد می کنند و عکنوبت از آنها تغذیه می کند. اما کشنده ترین و قدرتمندترین عنکبوت جهان به نام رطیل می باشد که قدرت شکار بالایی را دارا می باشد!

با این حال روز گذشته ویدیو جالب و دیدنی از یک عنکبوت رطیل به نام " رزا " که حدودا 8 سال سن و 12.7 سانتی متر طول دارد، توسط مالک آن در صفحات مجازی منتشر شد که در این ویدیو این رطیل در طی 6 ساعت پوست می اندازد که بی شک مشاهده آن برای هر یک از ما می تواند شگفت انگیز باشد.

همچنین این یک ویدیو 6 ساعته نیست و تنها 17 ثانیه می باشد که روز گذشته موفق به بازدید بسیار زیادی همراه با واکنش های متعددی گشت که در ادامه شاهد این ویدیو خواهید بود.

ویدیو لحظه جالب و دیدنی پوست انداختن رطیل

 

لحظه جالب و دیدنی پوست انداختن رطیل + فیلم

منبع : namnak.com