صید ماهی با چشمانی بسیار بزرگ ! + عکس

صیادی در سواحل نروژ ماهی عجیب و غریبی صید کرد که با چشمان درشت و عجیبش شباهت زیادی به موجودات فضایی داشت.
صید ماهی با چشمانی بسیار بزرگ ! + عکس

صید ماهی عجیب بازهم مشابه موجودات فضایی

ماه گذشته خبر صید ماهی عجیب و غریب با چشمانی شبیه موجودات فضایی را شنیدید ، ماهی که به دلیل داشتن ظاهری متفاوت با ماهی های دیگر توجهات را به خود جلب کرد اما از قرار معلوم ماهی عجیب تر از او هم در اعماق دریا زندگی می کرده که روز گذشته توسط یکی از صیادان در سواحل نروژ صید شد و به سرعت تصاویرش که در این بخش از سرگرمی هم مشاهده می کنید در فضای مجازی منتشر گشت .

" اسکار لونداهل " با دیدن صید عجیبش شوکه شد ، ماهی که به هوای خوردن طعمه در دام افتاده بود چشمان عجیبی داشت مه " اسکار" را به یاد موجودات خیالی فضایی می انداخت .

صید ماهی عجیب

صید ماهی عجیب الخلقه در سواحل نروژ

ناشناخته بودن گونه ی این ماهی برای او باعث شد تا با انتشار تصاویر از شکل ظاهری ماهی در فضای مجازی از کاربران برای شناخت گونه ی ماهی عجیب کمک بگیرد ؛ نظرات متفاوت بود و هیچ کدام با قاطعیت اعلام نمیشد تا اینکه در نهایت مشخص شد این ماهی از گونه ای کمیاب از ماهی های آب های یونان است که در گذشته آن را " Chimaeras Monstrosa " نوعی هیولای مرموز که سر شیر و دم اژدها داشت می نامیده اند.

به گزارش " سان" این ماهی از خانواده ی کوسه هاست و براساس مستندات از نزدیک به 300 میلیون سال در آبهای عمیق زندگی میکرده اند و به ندرت دیده می شدند ؛ در واقع صید این نوع ماهی برای انسان ها در گذشته آرزو بوده است و بسیار دور از انتظار.

ماهی عجیب الخلقه

ماهی عجیبی که شبیه موجودات فضایی بود

چشمان بزرگ و عجیب آنها برای سهولت دید در تاریکی عمق دریا است که انها را قادر به زندگی در تاریک ترین جای اقیانوس ها می سازد. این ماهی ها خطری برای انسان ندارند و از موجودات دریایی کوچک تغذیه می کنند اما ظاهر عجیب آنها به قدر کافی برای انسان ها ترسناک است .

"اسکار " صیاد این ماهی عجیب می گوید :تجربه ی متفاوتی بود ، باورم نمیشد موجودی که با تمام آنچه تا پیش از آن دیده بودم متفاوت در دستانم داشتم ، کمی شبیه دایناسورها بود اما چشمان درشتش مرا بیشتر به یاد تصاویری که از موجودات خیالی فضایی دیده بودم انداخت.

صید ماهی با چشم و دم بسیار عجیب و غریب + عکس

منبع : namnak.com