شهرهای گران قیمت جهان کدام اند؟! + تصاویر

گران ترین شهر جهان و شهرهای گران قیمت جهان و شاخص زندگی و بهترین منطقه گردشگری جهان را ببینید.
شهرهای گران قیمت جهان کدام اند؟! + تصاویر

شهرهای گران قیمت جهان کدام اند؟!

امروزه همان گونه که می توانید در دنیای اطراف خود مشاهده کنید، شاهد این هستید که روز به روز دنیا و جهان هستی در حال صعود و پیشرفت به سمت مدرن شدن می باشد که به مرور شیوه زندگی را تغییر می دهند و می توانند در زندگی ما موثر واقع شوند. از این رو هر کشور و یا هر شهری در جهان برای آنکه بتواند میزان فناوری خود را به انسان های دیگر در جهان نشان دهد، بیشتر سعی می کند با معماری خارق العاده و خاص خود در این زمینه ایفای نقش نماید.

با این وجود به این درک می توان رسید که معماری و ساختمان های هر منطقه نشان دهنده میزان پیشرفت مردمان آن منطقه می باشد که اگر این معماری هر چه بهتر و زیباتر باشد، نشانه ای از مدرن بودن آن منطقه است و در نتیجه فرصت های شغلی بالایی نیز وجود خواهند داشت.

از این رو به مرور شاید خرید اجناس در این مناطق کار دشواری به نظر برسد و این تنها یک تفکر اشتباه است چرا که شما در هر منطقه ای که زندگی می کنید، بنابر میزان درآمد و پیشرفته بودن آن منطقه باید برای تامین مایحتاج خود هزینه کنید.

به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی شما را با شهرهای گران قیمت دنیا آشنا سازیم تا هر چه بیشتر و بهتر با دنیای اطراف خود آشنا شوید. همراه ما باشید.

1- لس آنجلس - کالیفرنیا

بهای یک لیتر شیر = 1.05 دلار

بهای چانه 500 گرمی نان = 3.05 دلار

لس آنجلس

گران ترین شهرهای جهان 

شهر لس آنجلس یکی از شناخته شده ترین شهرهای جهان است که بی شک هر یک از شما با نام و آوازه آن آشنا هستید که این شهر یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شهرهای جهان در ایالت متحده آمریکا با چیزی نزدیک به 4 میلیون جمعیت می باشد و یکی از مقصدهای گردشگری و تفریحی بسیاری از گردشگران در جهان است.

با این حال این شهر جزء یکی از گران قیمت ترین شهر های جهان و دنیا می باشد که برای زندگی در این شهر مشهور و شناخته شده باید یک فرد ثروتمند همراه با یک شغل ایده آل باشید تا بتوانید از پس بهای اجناس مختلف کنار بیایید.


2- نیویورک - گران قیمت ترین شهر ایالت متحده آمریکا

بهای یک لیتر شیر = 1.17 دلار

بهای چانه 500 گرمی نان = 3.82 دلار

نیویورک

بهترین شهرهای جهان نسبت به درآمد و هزینه

پرجمعیت ترین و گران ترین شهر آمریکا متعلق به شهر نیویورک می باشد که یکی از شناخته شده ترین شهرهای جهان می باشد و به همین دلیل هیچ تعجب برانگیز نیست که این شهر یکی از گران قیمت ترین شهرهای جهان باشد. با این حال گفته می شود در این شهر مردم با بیش از 800 زبان با یکدیگر مکالمه می کنند و دارای مناطق گردشگری متعددی می باشد که دارای یکی از پیچیده ترین سیستم های حمل و نقل در جهان می باشد که اکثر ساکنین این شهر از افراد ثروتمند تشکیل یافته اند.


3- ژنو - سوئیس

بهای یک لیتر شیر = 1.67 دلار

بهای چانه 500 گرمی نان = 3.31 دلار

ژنو

جالب ترین شهرهای جهان 

شهر ژنو دومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس می باشد که دارای محیط و طبیعتی رویایی می باشد چرا که این شهر توسط کوه های آلپ و کوه های یورا احاطه شده است و دارای مناظر بکر و بسیار زیبایی می باشد. از این رو یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری در جهان می باشد و سالانه تعداد زیادی از گردشگران این منطقه را برای گشت و گذار و تفریح انتخاب می نمایند.

همچنین یکی از دفترهای سازمان ملل متحد در ژنو واقع است و از این رو می توان به اهمیت آن در روابط اقتصادی و بین الملل اشاره نمود که با وجود گران بودن اجناس در این منطقه، متقابلا میزان درآمد مردم این شهر نسبتا زیاد است و از قدرت خرید بالایی برخوردارند.


4- زوریخ - سوئیس

بهای یک لیتر شیر = 1.74 دلار

بهای چانه 500 گرمی نان = 2.72 دلار

زوریخ

گران ترین شهرهای جهان کدام اند؟!

برخلاف سایر شهرهایی که تاکنون در این مطلب با آنها آشنا شده اید، زوریخ یکی از گران ترین شهرهای کشور سوئیس می باشد که دارای معماری بسیار زیبا و سنتی خاص خودش می باشد و به همین دلیل سالانه گردشگران زیادی را به این منطقه جذب می کند و همچنین یکی دیگر از جذاب ترین نکات مثبت این شهر، بانکداری آن است از لحاظ تاریخی داری قدمت بسیار زیادی می باشد که بطور کلی رتبه دوم در میان شاخص های زندگی ایده آل و باکیفیت را داراست.


5- هنگ کنگ - گران قیمت ترین شهر در آسیا

بهای یک لیتر شیر = 2.87 دلار

بهای چانه 500 گرمی نان = 2.31 دلار

هنگ کنگ

هنگ کنگ، گران ترین شهر در قاره آسیا

هنگ کنگ یکی از شهرهای کشور چین می باشد که به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصاد جهان می باشد که در شرق آسیا واقع گشته است که بیش از 7 میلیون نفر جمعیت را در خود گنجانده است و امروزه پیشرفت بسیار زیادی را به وسیله حضور دانشمندان متعددی در خود ایجاد نموده است و به همین دلیل در لیست گران قیمت ترین شهرهای جهان جای گرفته است.


6- سنگاپور - گران قیمت ترین شهر جهان برای زندگی

بهای یک لیتر شیر = 2.28 دلار

بهای چانه 500 گرمی نان = 1.45 دلار

سنگاپور

پیشرفته ترین شهر جهان

در ابتدا لازم است مطلع شوید که این برای پنجمین سال است که شهر سنگاپور به عنوان گران ترین شهر برای زندگی انتخاب می شود و این در حالی است که این منطقه در سال 1819 میلادی اهمیت بسیار کمی داشت و هیچ منابع طبیعی در خود ندارد و علت پیشرفت این شهر در اقتصاد جهان، تجارت صحیح، آموزش درست دانش آموزان و دانشجویان، خدمات بهداشتی، فن آوری، معماری، تکنولوژی و قطب گردشگری جهان می باشد که این دلیل اصلی حضور هزاران سرمایه گذار در این منطقه گشته است و به همین دلیل یک شهر بین المللی محسوب و بهترین منطقه گردشگری جهان می شود.

دانستنی های جالب و خواندنی از گران قیمت ترین شهرهای جهان

منبع : namnak.com