مینا ساداتی به جمع بازیگران درخت گردو پیوست

بازیگران درخت گردو و معرفی بازیگران درخت گردو و مینا ساداتی به جمع بازیگران درخت گردو پیوست و مینا ساداتی همبازی مهران مدیری در درخت گردو.
مینا ساداتی به جمع بازیگران درخت گردو پیوست

مینا ساداتی در جمع بازیگران درخت گردو

محمدحسین مهدویان کارگردان جوانی که ساخت فیلم های موفقی را در کارنامه هنری اش دارد با فیلم سینمایی جدیدی به سینماها می آید.

درخت گردو عنوان اثر جدید محمدحسین مهدویان است که با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر در روزهای پایانی مرحله پیش تولید قرار دارد.

مینا ساداتی بازیگر درخت گردو شد

مینا ساداتی بازیگری که در جدیدترین تجربه سینمایی اش در فیلم سرو زیر آب و جشن دلتنگی حضور داشت با فیلم جدید محمدحسین مهدویان به سینماها می آید.

مینا ساداتی

مینا ساداتی بازیگر جدید فیلم درخت گردو

درخت گردو ساخته جدید محمدحسین مهدویان است که مینا ساداتی به عنوان بازیگر جدید به این فیلم سینمایی پیوست .

مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر فیلم درخت گردو ساخته محمدحسین مهدویان

مهران مدیری و پیمان معادی دیگر بازیگران این فیلم سینمایی بودند که همراه عوامل این فیلم در روزهای پایانی پیش تولید به سر میبرند.

عوامل فیلم درخت گردو

محمدحسین مهدویان با درخت گردو به سینماها می آید

درخت گردو به تهیه کنندگی مصطفی احمدی در روزهای پایانی پیش تولید قرار دارد و به زودی بازیگر جدید دیگری به جمع بازیگران این فیلم اضافه خواهد شد.

محمدحسین مهدویان

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم درخت گردو

محمدحسین مهدویان کارگردان جوانی است که ساخت فیلم ایستاده در غبار، ماجرای نیمروز، لاتاری و ماجرای نیمروز 2 رد خون را در کارنامه هنری اش دارد و امسال به سراغ ساخت اثری متفاوت با حضور چهره های مطرح دنیای هنر رفت.

مینا ساداتی همبازی مهران مدیری و پیمان معادی در درخت گردو

منبع : namnak.com