17 شهریور 1398

میلاد کی مرام و امیر علی اکبری در مسابقات بوکس ابوظبی

میلاد کی مرام و ماجرای سفر میلاد کی مرام با امیر علی اکبری چه بود و میلاد کی‌ مرام و امیر علی‌اکبری در مسابقات بوکس ابوظبی و مسابقات بوکس ابوظبی
میلاد کی  مرام و امیر علی اکبری در مسابقات بوکس ابوظبی

ماجرای سفر میلاد کی مرام با امیر علی اکبری چه بود

امیر علی اکبری مبارز هنرهای رزمی ترکیبی به همراه بازیگر سینما و تلویزیون و خواننده مشهور رپ برای تماشای مسابقات بوکس سفری یک هفته ای به ابوظبی داشتند.

میلاد کی مرام بازیگر کشورمان و حمید صفت خواننده رپ در کنار امیر علی اکبری برای تماشای مسابقه خبیب نور ماگمدوف و داستین پوریر راهی ابوظبی شدند و تصاویری به یادگار از این سفر به اشتراک گذاشتند.

عکس هایی از سفر میلاد کی مرام و امیر علی اکبری

میلاد کی مرام یکی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون است که علاقه زیادی به ورزش های مختلف دارد و در سریال ممنوعه هم ردی از ورزش بوکس او دیده شد. سفر امیر علی اکبری بهانه ای شد تا میلاد کی مرام و حمید صفت او را در این سفر پرهیجان همراهی کنند.

میلاد کی مرام

عکسی از میلاد کی مرام بازیگر کشورمان در شهر ابوظبی

سفر امیر علی اکبری به شهر ابوظبی علاوه بر تماشای مبارزه حبیب نور ماگمدوف و داستین پوریر با هدف اصلی گفتگو با مدیران و مسئولان سازمان UFC برای تعیین تکلیف مسابقاتش بود.

مسابقات بوکس ابوظبی

میلاد کی مرام،امیر علی اکبری و حمید صفت در مسابقات بوکس ابوظبی

سفر یک هفته ای امیر علی اکبری ، میلاد کی مرام و حمید صفت به ابوظبی به پایان رسیده است و این سه چهره سرشناس به زودی به ایران بازمیگردند.

حمید صفت

حمید صفت در مسابقات بوکس ابوظبی

خواننده رپ ،میلاد کی مرام و امیر علی اکبری در مسابقات بوکس ابوظبی

منبع : namnak.com