22 شهریور 1398

تولد چهره های مشهور ایرانی در 22 شهریور + عکس

چهره های مشهور ایرانی و تولد چهره های مشهور ایرانی در 22 شهریور و هنرمندان متولد 22 شهریور و چهره های مشهور ایرانی متولد 22 شهریور در.
تولد چهره های مشهور ایرانی در 22 شهریور + عکس

 سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 22 شهریور

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و دومین روز از شهریورماه رسیدیم. امروز 22 شهریور همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 22 شهریور می پردازیم. 

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 22 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 22 شهریورند

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 22 شهریور 1351 در تهران متولد شد.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر بازیگر کشورمان متولد 22 شهریور است

پارسا پیروز فر کارش را با تئاتر و سینما آغاز کرد اما با بازی در سریال هایی چون در پناه تو ، در قلب من ، سفر سبز و در چشم باد در میان مردم شناخته شد و فیلم سینمایی مهمان مامان یکی از ماندگارترین فیلم های پارسا پیروز فر در سینما است.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 22 شهریور 1353 در تهران متولد شد.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر کشورمان متولد 22 شهریور است

حسام نواب صفوی علاوه بر بازیگری به نوازندگی و وکالت نیز مشغول است و از فیلم های معروف او میتوان به نهنگ عنبر ، زیر سقف دودی ، اخراجی ها ، معمای شاه ، کلاه پهلوی، کیف انگلیسی ، سالهای مشروطه و تبریز در مه اشاره کرد.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی مجری و بازیگر کشورمان 22 شهریور 1352 در تهران متولد شد.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی بازیگر و مجری کشورمان متولد 22 شهریور است

ژیلا صادقی دانش آموخته رشته گرافیک است و سال 78 به عنوان مجری جلوی دوربین رفت و اجرای برنامه های زیادی را برعهده گرفت. این هنرمند کشورمان علاوه بر اجرا در دنیای بازیگری هم قدم گذاشت و در چند فیلم و سریال جلوی دوربین رفت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 شهریور + عکس

منبع : namnak.com