برنامه چهل چراغ با برنده عصر جدید روی آنتن رفت

برنامه چهل چراغ و برنامه چهل چراغ با قهرمان عصر جدید روی آنتن شبکه سه و تصویرگری فاطمه عبادی در چهل چراغ و پخش برنامه چهل چراغ از شبکه سه در.
برنامه چهل چراغ با برنده عصر جدید روی آنتن رفت

اولین قسمت برنامه چهل چراغ روی آنتن رفت

اولین قسمت از برنامه عاشورایی چهل چراغ شب گذشته 20 شهریورماه 98 به تهیه کنندگی و اجرای مجتبی امینی روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

فاطمه عبادی قهرمان اولین دوره عصر جدید به عنوان تصویرگر در این برنامه با فضای ماه محرم حضور داشت.

زمان پخش برنامه چهل چراغ از شبکه سه

برنامه تلویزیونی چهل چراغ با موضوع امام حسین(ع) از شب گذشته چهارشنبه 20 شهریورماه روی آنتن رفت و از این پس شب ها بعد از اذان مغرب از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

مجتبی امینی

مجتبی امینی تهیه کننده و مجری برنامه چهل چراغ

شب گذشته اولین مهمان این برنامه محمد فیلی بازیگر نقش شمر در سریال مختارنامه بود که روایتی از تاثیر امام حسین(ع) در زندگی اش را در این برنامه بیان کرد.

محمد فیلی

محمد فیلی اولین مهمان برنامه چهل چراغ

مهمانان این برنامه چهره هایی هستند که به واسطه امام حسین (ع ) تحولی در زندگی شان ایجاد شده است و مسیر زندگی شان دستخوش تغییر شده است.

فاطمه عبادی

فاطمه عبادی قهرمان عصر جدید

فاطمه عبادی قهرمان اولین دوره برنامه عصر جدید در چهل چراغ به عنوان تصویرگر حضور دارد و مجتبی امینی تهیه کننده این برنامه به عنوان راوی در برابر میهمانان به گفتگو می نشیند.

فاطمه عبادی

فاطمه عبادی تصویرگر برنامه چهل چراغ شد

فاطمه عبادی قهرمان برنامه عصر جدید بود که تصویرگری های ماندگارش با شن توجه بسیاری از مردم و مخاطبان این برنامه را جلب کرد و از او قهرمان محبوبی ساخت که باز هم توانست با یک برنامه تلویزیونی روبروی مخاطبان قرار بگیرد.

مجتبی امینی

مجتبی امینی تهیه کننده و مجری برنامه چهل چراغ

برنامه چهل چراغ به تهیه کنندگی مجتبی امینی در 40 قسمت هر شب بعد از اذان مغرب روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

برنامه چهل چراغ با قهرمان عصر جدید روی آنتن شبکه سه

منبع : namnak.com