هوتن شکیبا با حبیب فوق لیسانسه ها می آید

فوق لیسانسه ها و هوتن شکیبا با حبیب فوق لیسانسه ها می آید و هوتن شکیبا با حبیب فوق لیسانسه ها به زودی در تلویزیون و بازیگران فوق لیسانسه ها در.
هوتن شکیبا با حبیب فوق لیسانسه ها می آید

فوق لیسانسه ها به زودی در تلویزیون

سریال فوق لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت و بازی بازیگران جوان دنیای هنر یکی از سریال های پربیننده تلویزیون بود که با پشت سر گذاشتن دو فصل موفق به سومین فصل خود رسید.

حبیب ، مسعود و مازیار سه شخصیت اصلی سریال لیسانسه ها بودند که در فوق لیسانسه ها هم جلوی دوربین رفتند و تا چند ماه دیگر با این سریال به آنتن شبکه سه بازمیگردند.

عکس جدیدی از حبیب در فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا بازیگر سریال فوق لیسانسه ها صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از نقش حبیب در این سریال به روز کرد و خبر از حضور با این نقش روی آنتن تلویزیون داد.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا با فوق لیسانسه ها می آید

تصویربرداری سریال فوق لیسانسه ها از آخرین روزهای فروردین ماه 98 با بازی هوتن شکیبا آغاز شد و ماجرا از زمان کنکور کارشناسی ارشد که حبیب در آن شرکت کرده بود کلید خورد.

بازیگران لیسانسه ها

هوتن شکیبا،امیر کاظمی و امیرحسین رستمی بازیگران فوق لیسانسه ها

فصل اول سریال لیسانسه ها دی ماه سال 95 روی آنتن رفت و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد و همین امر منجر به ساخت دومین فصل این سریال شد که آذرماه سال 96 روی آنتن رفت.

هوتن شکیبا

فوق لیسانسه ها با هوتن شکیبا می آید

استقبال از دو فصل سریال لیسانسه ها سروش صحت و تیمش را مجاب کرد که ساخت سومین فصل این سریال را آغاز کند و پخش این سریال بعد از ایام محرم و صفر روی آنتن خواهد رفت.

هوتن شکیبا و امیر کاظمی

فوق لیسانسه ها بعد از ماه محرم و صفر می آیند

سریال فوق لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت و نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی در 40 قسمت به تهیه کنندگی رضا جودی روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

فوق لیسانسه ها

فوق لیسانسه ها با امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا و امیر کاظمی

هوتن شکیبا با نقش حبیب ، امیرحسین رستمی با نقش مسعود و امیر کاظمی در نقش مازیار سه شخصیت اصلی سه فصل سریال لیسانسه ها را تشکیل میدهند که داستان این سریال براساس ماجراهای این سه شخصیت رقم میخورد.

بازیگران لیسانسه ها

بازیگران لیسانسه ها در فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میر علمی، کاظم سیاحی، عزت الله مهرآوران، سوگل قلاتیان، آتنه فقیه نصیری و ... بازیگرانی بودند که در فصل اول و دوم سریال لیسانسه ها به ایفای نقش پرداختند و در این فصل سریال فوق لیسانسه ها هم حضور دارند و بازیگران جدیدی هم به این مجموعه اضافه شده اند.

هوتن شکیبا با حبیب فوق لیسانسه ها به زودی در تلویزیون+عکس

منبع : namnak.com