10:22 1398/05/16

هدف ما بالابردن تجربه تیم جوانان ایران است

پورموسوی: بازی در چمن مصنوعی را تمرین کردیم

تیم فوتبال جوانان ایران با حضور در تورنمنت کافا فرصت خوبی برای پیاده سازی برنامه های تاکتیکی و تقویت هماهنگی اعضای این تیم خواهد داشت.

به گزارش" ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیروس پورموسوی سرمربی تیم جوانان ایران  در پایان اردوی آماده سازی  این تیم در تهران گفت:«خوشبختانه اردوی بسیار خوبی را در تهران برگزار کردیم. تست های آمادگی جسمانی و آزمون های لازم انجام شد ، پس از آن چند جلسه تمرین بسیار مفید داشتیم و البته متاسفانه بعضی از بازیکنان را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. با این وجود طبق قوانین مسابقات تنها می توانیم با 18 بازیکن وارد رقابت ها شویم و بر همین اساس نفرات نهایی را انتخاب کردیم.»

سرمربی جوانان اضافه کرد:«بخش پایانی اردوی ما در تهران انجام یک مسابقه تدارکاتی بود. با توجه به اینکه بازی های کافا در زمین چمن مصنوعی برگزار می شود ما هم مسابقه تدارکاتی مورد نظر را در شرایط مشابه و در زمین چمن مصنوعی مرکز ملی برگزار کردیم که برابر شهدای کیوج قرار گرفتیم و بازی خوبی برای آزمایش توانایی نفرات بود و به این شکل بازی در این زمین را هم تمرین کردیم.»

پورموسوی همچنین گفت:«تورنمنت کافا فرصت بسیار خوبی است که با ترکیب اصلی خودمان به انسجام و هماهنگی کامل برسیم همچنین برنامه های تاکتیکی مورد نظر را اجرا کنیم. قطعا هدف اول بالا بردن تجربه و میزان آمادگی تیم است که در کنار آن به فکر کسب نتیجه مناسب هم خواهیم بود چرا که هر پیروزی اعتماد بنفس و خودباوری تیم را بالا می برد و ما هم تلاش می کنیم به این هدف در بازی های پیش روی دست یابیم و به بهترین شکل از این تورنمنت استفاده کنیم.»

تیم ملی فوتبال جوانان ایران چهارشنبه(امشب) از طریق مشهد مقدس راهی دوشنبه پایتخت تاجیکستان خواهد شد تا در تورنمنت کافا حضور پیدا کند.

منبع : ورزش سه