20:57 1398/05/16

دله آلی؛

رونالدینیو و استیون جرارد الگوهایم بودند

دله آلی، هافبک جوان تاتنهام از رونالدینیو و استیون جرارد به عنوان الگوهای دوران کودکی خود نام برد.

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد بسیار خوب و کارنامه درخشان دله آلی در همین 22 سالگی باعث شده بسیاری وی را وارث ستاره های بزرگی چون استیون جرارد و فرانک لمپارد در لیگ برتر بدانند. دله آلی ضمن تمجید از هافبک سابق مرسی سایدی ها، به سبک بازی رونالدینیو نیز ابراز علاقه کرده و مدعی شد علاقه داشته مانند او بازی کند.

 

 

دله آلی گفت: "بایرن مونیخ قطعا یکی از باشگاه های بزرگ دنیا است. از زمانیکه من فوتبال دیدن را شروع کردم، آنها همیشه در سطح بالایی قرار داشته اند. بایرن مونیخ تیم بزرگی بوده و از هواداران، بازیکنان و مربیان شناخته شده ای بهره می برد. بایرن مونیخ در جایی قرار دارد که تاتنهام دوست دارد روزی به آن برسد. در حال حاضر بازیکنانی مانند یادون سانچو انگلیسی در لیگ برتر بازی می کنند و احتمالا به زودی بازیکنان بیشتری از جزیره راهی این لیگ جذاب خواهند شد.

 

اسطوه دوران کودکی من؟ رونالدینیو و سپس استیون جرارد. من وقتی که به مدرسه می رفتم، کلیپ های بازی رونالدینیو را در یوتیوب تماشا می کردم. من دوست داشتم مثل رونالدینیو باشم و از بازی او لذت می بردم. سبک بازی رونالدینیو سرگرم کننده بود و من نیز علاقه داشتم مانند او بازی کنم.

 

بعد از رونالدینیو نیز عاشق استیون جرارد، نگرش و ذهنیت برنده او بودم. جرارد کاپیتان انگلیس و لیورپول بود و شما متوجه می شدید که چقدر میل برنده شدن در وی وجود دارد. در زمان کودکی احساس می کردم می توانم شبیه هر دو این بازیکنان باشم."

منبع : ورزش سه