14:59 1398/05/18

پورموسوی: به دنبال قهرمانی در شهر دوشنبه هستیم

سیروس پورموسوی، سرمربی تیم ملی جوانان هدف تیمش در تورنمنت کافا را قهرمانی برشمرد.

به گزارش "ورزش سه"، او در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: ما برای حضور شایسته در بازی های مقدماتی جام ملت های 2020 آماده می شویم. جایی که حریفان ما تیم های امارات، نپال و قرقیزستان هستند. ما در ماه گذشته در تورنمنت خوب روسیه شرکت کردیم و در بین 12 تیم شرکت کننده به مقام ششم دست پیدا کردیم که خیلی از حریفانی که با آنها روبرو شدیم جز تیم های قوی به حساب می آیند. از جمله آرژانتین. ما به بهترین تیم خود به شهر دوشنبه آمدیم و هدف ما از حضور در این تورنمنت قهرمانی است.

گفتنی است تیم ملی جوانان امشب در اولین بازی خود در تورنمنت کافا از ساعت 20 به وقت شهر دوشنبه در استادیوم مرکزی این شهر با ازبکستان بازی می کند. این بازی در زمین چمن مصنوعی برگزار می شود و سیروس پورموسوی این بازیکنان را برای بازی امشب برگزیده است: نیک پور، شاوردی، عسکری، اسد آبادی، جلالی،  سلمانی، زواری، شکیب خو، هاشمی نژاد، شریعت زاده و برزگر.

تورنمنت کافا در رده سنی نوجوانان چند هفته پیش در شهر دوشنبه با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید. در این بازی ها تیم ملی نوجوانان ایران با مربیگری حسین عبدی سوم شد به این خاطر که در این بازی ها یک بر صفر به افغانستان و 3 بر صفر به تاجیکستان باخت.

 

منبع : ورزش سه