سه نام؛ دو خرید بزرگ

11:42 1398/05/27

سپاهان گام آخر را محکم تر برمی دارد

باشگاه سپاهان در آستانه دو خرید پرسرو صدا در بازار تابستانی است تا با کلکسیونی از ستاره ها گام به نوزدهمین دوره لیگ برتر بگذارد.

به گزارش "ورزش سه"، مثل تمام ادوار گذشته لیگ برتر سپاهان به عنوان یکی از فعال ترین باشگاه ها در بازار تابستانی لیگ برتر خریدهای زیادی انجام داد تا همچنان با تقویت خود به صورت جدی تر در زمره مدعیان قهرمانی این فصل قرار بگیرد.

امیر قلعه نویی در دومین سال متوالی که سکان هدایت زردپوشان را در دست دارد با شناخت کامل از ضعف های تیم وارد بازار تابستانی شد و حالا قصد دارد در آخرین گام برای تقویت تیم محکم تر از همیشه اقدام کند. آخرین اخبار از نصف جهان از امضای قرارداد با دو ستاره سرشناس فوتبال ایران ظرف امروز یا فردا حکایت دارد، بازیکنانی که امیر قلعه نویی اعتقاد خاصی به آنها دارد.

سپاهانی ها در حال حاضر سه نام در فهرست خریدهای خود دارند که از این بین دو نفر قطعا زردپوش خواهند شد. نام هایی که همگی سابقه پوشیدن پیراهن استقلال و حضور در جمع شاگردان امیر قلعه نویی را دارند و علاوه بر سپاهان این روزها مشتریان دیگری هم در داخل دارند تا کار امضای قرارداد با آنها چندان آسان نباشد.

اولین نام امید نورافکن کاپیتان تیم ملی امید و بازیکن باشگاه شارلروا است. این بازیکن که مثل نیم فصل دوم سال گذشته در پی جدایی قرضی از باشگاه بلژیکی و بازگشت به لیگ ایران است مذاکرات بسیار مفصلی با سپاهان داشته و آخرین شنیده ها از سفر به نصف جهان برای حضور در تست های پزشکی و امضای قرارداد حکایت دارد.

روزبه چشمی دومین نامی است که از جمع استقلالی های سابق در سبد خریدهای سپاهان دیده می شود. این بازیکن که خیلی دوست داشت فوتبالش را در خارج از ایران دنبال کند از چند روز قبل با منتفی شدن حضورش در جمع لژیونرها مذاکراتی با سه باشگاه استقلال، شهرخودرو و سپاهان داشت که گفته می شود اصفهانی ها شرایط بهتری به او برای همکاری پیشنهاد داده اند.

اما آخرین و در عین حال جدی ترین گزینه سپاهانی ها برای عقد قرارداد امید ابراهیمی نام دارد. ملی پوش سرشناسی که با همین سپاهان به فوتبال ایران معرفی شد و سال های بسیار خوبی را با آنها در لیگ برتر تجربه و به پیراهن تیم ملی رسید. امید که از جمله کشف های امیر قلعه نویی هم هست و ارتباط نزدیکی با این مربی دارد در صورتی که بتواند رضایتنامه اش را از الاهلی دریافت کند قطعا به عنوان بازیکن آزاد شانس بسیار زیادی برای سپاهانی شدن دارد.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید ظرف 24 تا 48 ساعت آینده طرفداران سپاهان با چه اخباری در اردوی تیم محبوب شان روبرو خواهند شد. موضوعی که تابش مدیرعامل باشگاه نیز به صراحت آن را تایید و مدعی شد از این جمع سه نفره قطعا دو بازیکن در تور سپاهان خواهند افتاد تا تیم از همه جهت تقویت و آماده رسیدن به جام ششم تاریخ خود در لیگ برتر شود.

منبع : ورزش سه