انتشار خبری مبهم از رسانه رسمی سپاهان

17:17 1398/05/27

نورافکن-کاوه؛ در انتظار انفجار بمب در نصف جهان!

توئیتر رسمی باشگاه سپاهان دقایقی پیش با انتشار پستی مبهم خبر از جذب یک بازیکن ایرانی از لیگ بلژیک داد. 

به گزارش ورزش سه، امروز توئیتر رسمی باشگاه سپاهان با انتشار عکس بلیت پرواز از بلژیک به تهران نوشت: « تمام» تا خبر پیوستن یک ستاره از لیگ بلژیک  به جمع طلایی پوشان را به شکلی مبهم رسانه ای کند.

امید نورافکن که مدتی است مورد توجه باشگاه سپاهان قرارگرفته است اولین نفری است که نام او به ذهن می آید چراکه امیرقلعه نویی هم در برنامه اخیر ورزش و مردم تایید کرد که او را می خواهد. امید نورافکن در پایان لیگ هفدهم از استقلال جدا و راهی شارلوا شد اما بعد از نیم فصل حضور در این تیم دوباره با قراردادی قرضی به جمع آبی پوشان برگشت، او تمایل داشت قراردادش را با باشگاه استقلال قطعی کند اما مدیران این باشگاه در پروژه جذب او منفعل نشان دادند تا این بازیکن جوان مجبور شود به تمرینات شارلوا اضافه شود.

اما شاید گزینه مورد نظر سپاهان بازیکنی جذاب تر از نورافکن باشد، کاوه رضایی که طلایی پوشان از مدت ها پیش مذاکرات خود را با این بازیکن آغاز کرده اند. کاوه رضایی بعد از درخشش در شارلوا فصل قبل با قراردادی قابل توجه به باشگاه کلوپ بروژ پیوست، تقریبا در تمام فصل نیمکت نشین بود و حالا جدایی اش از این باشگاه قطعی به نظر می رسد.

اگر کاوه رضایی با سپاهان قرارداد امضا کند می تواند عنوان مهمترین چهره لیگ ایران را به خود اختصاص دهد که طلایی پوشان موفق شده اند او را در یک انتقال جذاب به خدمت بگیرند.

کاوه رضایی که سابقه بازی در ذوب آهن را دارد، حالا این فرصت را دارد تا پیراهن تیم پرافتخار اصفهانی را برتن کند و باید دید در نهایت توئیتر رسمی باشگاه سپاهان از جذب کدام بازیکن خبر داده است.

منبع : ورزش سه