10:31 1398/05/28

بیانی: استراماچونی از بد قولی متنفر است

بازیکن سابق استقلال تاکید دارد که این تیم نباید امتیازات ابتدایی را از دست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاهرخ بیانی ستاره پیشین و مربی اسبق استقلال در گفت‌و‌گو با ایرنا درباره آخرین شرایط استقلال گفت: در رقابت‌های فشرده و سنگین همچون لیگ برتر، نخستین مسابقه از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث می شود تیم ها روحیه خود را افزایش دهند.

وی افزود: استقلال در نخستین دیدار در لیگ نوزدهم به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت و در این جدال باید به پیروزی برسد و سه امتیاز کامل را به نام خود ثبت کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در اولین مسابقه در لیگ برتر میهمان است و باید در تبریز به مصاف ماشین سازی برود اما باید قبول کنیم استقلال همیشه استقلال است و همه تیم ها از رویارویی با این تیم وحشت دارند.

بیانی تصریح کرد: استقلال در سال های اخیر لیگ برتر را خوب  شروع نکرده و امتیازات زیادی را از دست داده است امتیازاتی که در پایان فصل باعث شد این تیم قهرمانی را از دست بدهد. آن ها باید بدانند نباید در این فصل اتفاقات گذشته رخ دهد.

وی تاکید کرد: «آندره آ استراماچونی»  یک مربی حرفه ای است که از بدقولی متنفر است و مسولان استقلال تمام قول هایی را که به وی دادند را انجام بدهند تا در ادامه راه مشکلی پیش نیاید.

بازیکن اسبق استقلال گفت:درباره عملکرد بازیکنان این تیم نمی توان در حال حاضر اظهارنظری کرد. باید لیگ شروع شود تا نمایش‌های آنان را با پیراهن آبی تماشا و سپس ارزیابی کرد.

منبع : ورزش سه