22:28 1398/06/02

پارما 0 - 1 یوونتوس؛ پیروزی در شب بی قراری رونالدو

یوونتوس در اولین بازی فصل سری آ با یک گل پارما را مغلوب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در شرایطی با تک گل دقایق ابتدایی جورجو کیه لینی برابر پارما به برتری دست یافت که کریستیانو رونالدو در طول بازی تلاش زیادی برای گلزنی کرد و حتی یک گل او نیز میلیمتری از سوی VAR آفساید اعلام شد تا ستاره پرتغالی ناکام هفته اول لقب گیرد.

 

اولین فرصت بازی در دقیقه 11 برای یوونتوس ایجاد شد اما ضربه سر رونالدو روی ارسال خدیرا با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. دو دقیقه بعد ایگلس با یک ضربه والی تماشایی دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما شزنی با عکس العملی خوب توپ را دور کرد.

 

 

اما در دقیقه 21 یوونتوس به گل رسید. ضربه ساندرو در میانه راه با اثرگذاری کیه لینی همراه شد و کاپیتان یوونتوس اولین گل فصل سری آ را با تیزهوشی به ثمر رساند.

 

در دقیقه 29 رونالدو با حرکتی انفرادی برای خودش موقعیت سازی کرد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

در اواخر نیمه اول رونالدو روی پاس داگلاس کاستا بالاخره موفق به گلزنی شد و حتی خوشحالی بعد از گل خود را نیز اجرا کرد اما این گل توسط VAR مردود اعلام شد تا در نهایت نیمه نخست با برتری 0-1 یوونتوس به پایان برسد.

 

دقایق ابتدایی نیمه دوم آرام دنبال شد و اولین موقعیت در دقیقه 58 ایجاد گشت. ارسال داگلاس کاستا به رونالدو رسید اما ضربه او از بالای دروازه پارما به بیرون رفت.

 

 

در دقیقه 65 رونالدو با حرکتی زیبا در محوطه جریمه پارما صاحب موقعیت شد اما ضربه سرکش او توسط سپ مهار شد. دقایقی بعد یک بار دیگر همین اتفاق تکرار شد اما این بار هم ضربه ستاره پرتغالی با مهار سپ همراه شد تا بدشانسی های او ادامه پیدا کند.

 

در لحظات پایانی پارما تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کرد و در دقیقه 93 هرنانی تا آستانه زدن گل تساوی نیز پیش رفت اما ضربه ایستگاهی او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا یوونتوس در اولین بازی خود به سختی برابر پارما به پیروزی دست یابد.

منبع : ورزش سه