19:54 1398/06/06

رافائل بنیتس:

دوست داشتم سرمربی لیونل مسی بودم

رافا بنیتس، سرمربی اسپانیایی دالیان چین ابراز امیدواری کرد روزی هدایت لیونل مسی را بر عهده گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، رافا بنیتس که با جدایی از نیوکاسل حالا در قاره آسیا و تیم دالیان چین مشغول به فعالیت است، چهار سال قبل و برای چند ماه هدایت کریستیانو رونالدو را بر عهده داشت و حالا ابراز علاقه می کند روزی سرمربی دیگر فوق ستاره دنیای فوتبال یعنی لیونل مسی هم باشد.

 

رافا بنیتس در پاسخ به این سوال که علاقمند است سرمربی کدام بازیکن باشد گفت: "شاید لیونل مسی. او به قدری خوب است که من می توانم کنار نشسته و از تماشای بازی لیونل مسی لذت ببرم. مسی  در زمین تمرین منچسترسیتی در اردوی تیم ملی آرژانتین تمرین می کرد، من با او گفتگو کردم و ما به زبان فوتبال با یکدیگر صحبت کردیم."

 

 

رافا بنیتس در پاسخ به این سوال که دوست دارد کدام بازیکن فعلی لیورپول را در دوران حضورش در آنفیلد در اختیار داشته باشد گفت: "ویرژیل فن دایک، زیرا او به تیم کمک خواهد کرد. انتخاب فن دایک  به این دلیل که دیگران به اندازه کافی کیفیت نداشتند نبود، بلکه به خاطر این است که در این موقعیت فن دایک شاید بهترین مدافع باشد.

 

ما در آن مقطع در بخش هجومی بسیار خوب بودیم و بازیکنانی چون فرناندو تورس و استوین جرارد را در اختیار داشتیم، اما اگرچه من از مدافعان مرکزی خود راضی بودم، اما فن دایک سطح دیگری از بازی را ارائه می داد."

منبع : ورزش سه