11:01 1398/06/09

معارفه رسمی ستاره ایرانی در بازگشت به خانه

رضایی:خوشحالم دوباره به شارلروا برگشتم

کاوه بعد از یک فصل دوری از جمع گورخرها دوباره با قراردادی قرضی به خانه اول بازگشت به این امید که بتواند به همان ستاره گلزن قبل از کوچ به بروژ تبدیل شود.

به گزارش "ورزش سه"، انتقال پنج میلیون یورویی از شارلروا به بروژ برای کاوه رضایی چندان خوشایند نبود چون بعد از تنها یک فصل در فهرست خروجی و مازاد باشگاه قرار گرفت. ستاره ایرانی با شارلروا دوران بسیار درخشانی در ژوپیرلیگ داشت تا جایی که تبدیل به گران ترین خرید تاریخ بلژیک شد اما این فشار تاثیر زیادی روی عملکرد کاوه داشت تا او جزو بدترین انتقال ها نیز قرار بگیرد.

سرانجام باشگاه شارلروا بعد از مذاکرات مفصل توانست کاوه رضایی را با قراردادی قرضی به خانه بازگرداند. در مراسم معارفه این بازیکن با پیراهن گورخرها، مهاجم ایرانی حرف های جالبی به زبان آورد که نشان از عزم بالای او برای بازگشت به روزهای اوج و آمادگی داشت.

کاوه رضایی گفت:«شارلروا جزئی از خانواده ام است. از برگشتم خیلی خوشحال هستم و امیدوارم بتوانم خیلی زود تاثیر مثبتی در این تیم داشته باشم و طرفداران را شادمان کنم. این تیم تغییرات زیادی به نسبت دو فصل پیش دارد و امیدوارم با این مجموعه به اهدافی که داریم، برسیم».

او ادامه داد:« پیشنهادات دیگری نیز داشتم اما همه چیز این جا برایم مهیا است تا بتوانم دوباره به همان سطحی که مدنظرم است، برسم. بسیار سخت است شما به تیمی بروید و با محیط جدید خودتان را وفق دهید اما با تجربیاتی که در یکی دو سال گذشته به دست آوردم شک ندارم که می توانیم روزهای خوبی داشته باشیم. من تصادفی شارلروا را انتخاب نکردم بلکه آنها خانواده من هستند و هیچ آغوشی مطمئن تر از خانواده نیست».

کاوه رضایی در حالی از چند روز قبل به تمرینات شارلروا اضافه شد تا سهمیه ایرانی های این تیم به سه نفر برسد که در اولین بازی باید مقابل بروژ تیم سابق خود به میدان برود. البته حضور یا عدم حضور او در این بازی هنوز مشخص نیست و همه در انتظار تصمیم سرمربی شارلروا هستند تا ببینند این فرصت را به کاوه می دهد تا انتقام شیرینی از بروژی ها بگیرد.

منبع : ورزش سه