12:44 1398/06/10

آبشک: تساوی برابر استقلال عادلانه بود

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم خوبی داریم و شرایط به صورتی است که امسال فولاد حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد آبشک در ابتدا در ارزیابی از عملکرد فولاد در دو هفته ابتدایی لیگ، اظهارکرد: تیم شرایط خوبی داشته است، البته تاخیر در آغاز لیگ در برنامه ریزی کادرفنی تاثیر داشت و تیم ها در بلاتکلیفی بودند. متاسفانه بازی اول برابر نفت آبادان را روی یک ضربه غافلگیرانه واگذار کردیم. دیدار با استقلال تهران نیز در ورزشگاه آزادی شرایط خاص خود را داشت و بازی برابر هواداران این تیم خیلی سخت بود. ما برابر استقلال، حریف از پیش باخته ای نبودیم و موقعیتی به این تیم در آزادی ندادیم و در نهایت توانستیم به یک امتیاز برسیم و این نتیجه نیز عادلانه بود. امیدوارم در ادامه امتیازات از دست رفته را جبران و دل هواداران را شاد کنیم.

این هافبک با بیان این که فولاد، یک باشگاه بزرگ، سازمان یافته و با برنامه است، گفت: امسال از نظر کادرفنی و بازیکن، تیم خوبی داریم و شرایط به صورتی است که به نظرم امسال فولاد حرف های بسیاری برای گفتن دارد. هواداران مطمئن باشند که وضعیت تیم هفته به هفته بهتر و نتایج خوبی در شان مردم خوزستان کسب خواهد شد.

وی عنوان کرد: تنها دو هفته از لیگ می گذرد و در حال حاضر قضاوت در مورد جایگاه تیم در پایان فصل صحیح و فوتبالی نیست.  فولاد در ادامه نیز برابر تیم های بزرگ ایران راحت فوتبال بازی خواهد کرد و نتایج خوبی به دست می آورد. مردم خوزستان، فوتبالی هستند و زمان همه چیز را در مورد تیم خوب فولاد مشخص خواهد کرد. ما هم با عملکردمان در زمین جواب محبت و حمایت آن ها را پاسخ خواهیم داد.

منبع : ورزش سه