14:16 1398/06/10

سورپرایز در فهرست رئال برای بازی مقابل ویارئال

زین الدین زیدان اسامی 19 بازیکن برای بازی امشب مقابل ویارئال را اعلام کرد؛ در حالی که نام ناچو در آن دیده نمی شود.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در حالی امشب در ورزشگاه لاسرامیکا به مصاف ویارئال خواهد رفت که با توجه به تساوی روز گذشته بارسا این فرصت را دارد تا با کسب پیروزی، فاصله خود با دشمن قدیمی را به سه امتیاز افزایش دهد.

رئال برای این بازی غایبانی چون خامس و ایسکو دارد؛ ضمن اینکه در میان تعجب، زیدان ترجیح داد روی نام ناچو فرناندز قلم قرمز بکشد. حضور ادر ملیتائو به عنوان مدافع وسط و نیز فرلاند مندی به عنوان مدافع چپ باعث شده تا ناچو از فهرست رئال کنار بماند. ناچو تا فصل گذشته مدافع میانی سوم رئال بود با قابلیت بازی در کناره ها اما پیوستن ادر میلیتائو و مندی به رئال باعث شده تا شانس بازی کردن ناچو به حداقل برسد. با این وجود او ترجیح داد یک فصل دیگر نیز در رئال بماند در حالی که تیم های زیادی خواهان او بودند. با توجه به غایبان رئال در این بازی گمان می رفت ناچو حداقل در فهرست ابتدایی قرار بگیرد.

این همچنین آخرین سفر کیلور ناواس با رئال خواهد بود. گلر کاستاریکایی فردا انتقالش به پی اس جی رسمی خواهد شد. نکته قابل توجه دیگر حضور تنها 4 هافبک در فهرست رئال است. رئال از دو بازی ابتدای فصل خود یک برد و یک تساوی کسب کرده است.

فهرست رئال: کیلور ناواس، تیبو کورتوا، آلتوبه، کارواخال، میلیتائو، راموس، مارسلو، اودریوسولا، مندی، کروس، مودریچ، کاسیمیرو، والورده، بنزما، بیل، لوکاس واسکز، یوویچ، وینیسیوس

منبع : ورزش سه