21:20 1398/06/12

میلان اشکرینار:

بارسلونا فقط متکی به لیونل مسی نیست

میلان اشکرینار، مدافع جوان اینتر مدعی شد بارسلونا فقط محدود به لیونل مسی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر برای دومین فصل پیاپی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان باید مقابل بارسلونا به میدان برود و نراتزوری از معدود تیم هایی است که لیونل مسی در این تورنمنت هنوز موفق به باز کردن دروازه آنها نشده است. میلان اشکرینار مدعی شد آنها این فصل قصد دارند با آنتونیو کونته دستاورد بزرگی داشته باشند و هنوز تا دیدار مقابل بارسلونا زمان زیادی باقی مانده است.

 

 

میلان اشکرینار گفت: "ما تیم خوبی داریم و این بار بازیکنان بزرگی راهی در بازار نقل و انتقالات راهی اینتر شده اند. ما همچنین توانستیم با کسب شش امتیاز از دو دیدار اول، فصل را خوب شروع کنیم و امیدوارم این روند ادامه یابد.

 

کار کردن با آنتونیو کونته؟ او یک ذهنیت برنده دارد و ما برای پیروز شدن تمرین می کنیم. ما دیگر نمی خواهیم فصل را در رتبه چهارم یا پنجم به پایان برسانیم و امسال می خواهیم به دستاورد مهمی برسیم.

 

لیگ قهرمانان؟ متاسفانه ما نمی توانیم انتخاب کنیم که با چه تیمی روبرو خواهیم شد. حضور در لیگ قهرمانان اروپا هرگز آسان نبوده است. یارگیری لیونل مسی؟ بارسلونا فقط متکی به مسی نیست و آنها تیمی قدرتمند هستند اما زمان زیادی تا بازی مقابل بارسا باقی مانده و فعلا نمی خواهم به آن مسابقه فکر کنم."

منبع : ورزش سه