15:46 1398/06/13

گزارش؛

هشت انتقال به بن بست خورده تابستان 2019

دو روز پیش پنجره نقل و انتقالات اروپایی بسته شد و تا ماه ژانویه هیچ بازیکنی از یک تیم به تیم دیگر منتقل نخواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های اروپایی در این پنجره نقل و انتقالات تلاش‌ زیادی کردند تا بازیکنان مورد نظر شان را جذب کنند اما برخی بازیکنان و باشگاه‌ها نتوانستند به اهداف مورد نظر خود دست یابند.

در این گزارش هشت بازیکن مطرح که قرار بود به تیم‌های مورد علاقه شان منتقل شوند اما بنا بر دلایلی این انتقال صورت نگرفت را مرور می‌کنیم.

کریستین اریکسن

این بازیکن دانمارکی که یک سال از قراردادش با تاتنهام باقی مانده است، خواهان جدایی از تاتنهام و پیوستن به یکی از باشگاه‌های بارسلونا و رئال مادرید بود اما هیچ پیشنهادی از سوی این باشگاه‌ها به او نشد و دیگر تیم‌ها توانایی جذب این بازیکن را نداشتند که در نهایت او در تاتنهام ماندنی شد.

پل پوگبا

زیدان به صورت جدی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن بود و حتی فلورنتینو پرز(رئیس رئال) را به این انتقال راضی کرد اما قیمت بالای این بازیکن باعث شد تا این انتقال صورت نگیرد و پوگبا نیز در منچستر ماندنی شد.

گرت بیل

این بازیکن که در آغاز با زیدان اختلاف های جدی داشت و زیدان خواهان جدایی او بود اما به دلیل نداشتن پیشنهاد مناسب از تیم‌های مطرح، در رئال ماندنی شد.

دژان لوورن

این مدافع کروات به دلیل این‌که خط دفاعی لیورپول ستاره‌های زیادی را در خود می‌بیند و ممکن است فصل جاری به او بازی نرسد، خواهان جدایی از این تیم بود که به دلیل نداشتن پیشنهاد مناسب در لیورپول ماندنی شد.

نیمار

ستاره برزیلی مورد توجه دو باشگاه بزرگ اسپانیا قرار داشت و بارسا تا آخرین ساعات برای جذب او تلاش کرد اما قیمت بالای او و عدم رضایت پی اس جی به بازگشت او به بارسا مانع این انتقال شد.

ویلفرد زاها

رییس باشگاه کریستال پالاس از موانع اصلی انتقال این بازیکن به اورتون بود و نخواست قیمت این بازیکن را از 70 میلیون یورو کاهش دهد و آرسنال که یکی دیگر از مشتریان او بود نیز به دلیل قیمت بالای او حاضر به خرید او نشد.

شکودران مصطفی

این مدافع آلمانی قرار بود به دلیل حضور داوید لوئیز تیم را ترک کند که با مصدومیت راب هولدینگ، انتقالش منتفی شد و در آرسنال ماندنی شد.

پائولو دیبالا

دیبالا قرار بود راهی منچستریونایتد شود اما این بازیکن با این باشگاه به توافق نرسید. پس از آن این بازیکن با تاتنهام وارد مذاکره شد که این بار نیز با این باشگاه به توافق نرسید و در روز‌های اخیر گمان می رفت با جدایی نیمار به پی اس جی برود که نیمار نیز از باشگاهش جدا نشد و در نهایت دیبالا در یوونتوس ماندنی شد.

منبع : ورزش سه