09:18 1398/06/14

روی کین:

فرگوسن که هیچ، پاپ هم باشد از خودم دفاع می‌کنم

روی کین، اسطوره منچستریونایتد بار دیگر شمه‌ای از خصومت قدیمی‌اش با سر الکس فرگوسن را نشان داده و در مصاحبه‌ای می‌گوید چه سر الکس یا حتی پاپ، او از انتقاد باکی نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، روی کین، یکی از پرافتخارترین کاپیتان‌های تاریخ منچستریونایتد با هفت قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یکی از اسطوره‌های این باشگاه به حساب می‌آید. ولی خصومت قدیمی او با سر الکس فرگوسن، سرمربی افسانه‌ای شیاطین سرخ زبانزد است. خصومتی که در نهایت باعث شد کین در سال 2005 یونایتد را ترک کند.

 

فرگوسن هم یکی از دو طرف این خصومت است. او در سال 2013 در زندگی‌نامه‌اش به انتقاد از کین پرداخته و روی کین هم بارها از هر فرصتی برای طعنه زدن و انتقاد به سر الکس استفاده کرده است.

 

حالا روی کین بار دیگر در یک مصاحبه در گفتگو درباره آخرین روزهای حضورش در منچستریونایتد فرصت را غنیمت شمرده و به انتقاد از فرگوسن پرداخته.

 

روی کین در این باره گفت:" من فرگوسن را نمی‌بخشم. این حرف و حدیثهای رسانه‌‌ای درباره اینکه من همه را از دست خودم ناراحت می‌کنم، اینها مزخرف محض است".

 

اسطوره ایرلندی یونایتد در ادامه گفت:" برایم مهم نیست که او الکس فرگوسن یا حتی پاپ باشد، وقتی کسی اتهام می‌زند باید از خودم دفاع کنم".

 

روی کین در ادامه گفت:" خیلی‌ها از مدیریت فرگوسن روی بازیکنانش تعریف و تمجید می‌کنند. مزخرف است. می‌گویند او همیشه فقط به دنبال منافع منچستریونایتد بوده. پسرش درن فرگوسن یک مدال بدست آورد. او خیلی خوش‌شانس بود".

 

منبع : ورزش سه