13:20 1398/06/14

حمله قلبی بار دیگر از فوتبال قربانی گرفت

درگذشت پسر کافو در جریان بازی فوتبال

پسر سی ساله کافو، اسطوره برزیلی درحال بازی کردن فوتبال دچار حمله قلبی شده و از دنیا رفت. او کمی قبل از آن شکایت کرده بود که حال عمومی‌اش خوب نیست.

به گزارش "ورزش سه"، پسر کافو، اسطوره فوتبال برزیل در سن سی سالگی و در جریان یک مسابقه فوتبال دچار حمله قلبی شده و از دنیا رفت. دانیلو فلیسیانو دو مورائس، پسر کافو در حالی که با دوستانش در حال فوتبال بازی کردن بود دچار درد در قفسه سینه شد و به دوستانش شکایت کرد که حالش خوب نیست. دقایقی بعد او که دچار حمله قلبی شده بود از دنیا رفت.

 

گزارشهای محلی حاکی از آن است که پسر کافو پیش از شروع این بازی دوستانه از خوب نبودن حال عمومی‌اش به دوستان خود شکایت کرده بوده.

 

دانیلو بعد از به زمین افتادن در نتیجه حمله قلبی به یک بیمارستان نزدیک منتقل شد و پزشکان به صورت اورژانسی برای احیای او تلاش کردند ولی نجات جان او ممکن نشد.

 

دانیلو مسن‌ترین فرزند از سه فرزند کافو است. ستاره برزیلی که با پیراهن تیم ملی کشورش فاتح جام جهانی شده و در باشگاه‌های آث میلان و رم 400 بازی انجام داده است.

 

باشگاه رم یکی از اولین نهادهایی بود که این ضایعه را به کافو تسلیت گفت و از همدردی خود با این اسطوره برزیلی در ساعات تیره و تار بعد از فقدان فرزندش خبر داد.

 

منبع : ورزش سه