13:32 1398/06/14

یوونتوس به دنبال تاراج یونایتد در تابستان 2020

داوید دخیا، اریک بایی و نمانیا ماتیچ، سه ستاره منچستریونایتد هستند که مورد توجه یوونتوس قرار گرفته اند.

به گزارش "ورزش سه"، با پایان یافتن فصل نقل و انتقالات تابستان 2019، شایعات در مورد انتقال بازیکنان در تابستان سال بعد آغاز شده و نشریه ایتالیایی گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد سه بازیکن منچستریونایتد در تیررس بیانکونری قرار گرفته اند.

 

 

داوید دخیا هنوز قرارداد خود را با یونایتد تمدید نکرده و با شروع فصل جدید، انتقادات نسبت به عملکرد او دوباره آغاز شده است. با توجه به جدایی جیجی بوفون در تابستان سال بعد از یوونتوس، این تیم به دنبال یک دروازه بان طراز اول خواهد بود و بیانکونری امیدوار به توافق با داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ در ماه های پیش رو است. اگر وی قرارداد خود را با یونایتد تمدید نکند، جدایی او در تابستان 2020 قطعی خواهد بود.

اریک بایی، مدافع ساحل عاجی یونایتد دیگر بازیکن مورد علاقه باشگاه یوونتوس است. اریک بایی که اخیرا دچار مصدومیتی طولانی مدت شده، احتمالا با حضور هری مگوایر تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین در اولدترافورد خواهد شد و جدایی او نیز محتمل به نظر می رسد.

اما شایعات فراوانی در مورد آینده نمانیا ماتیچ، هافبک صرب و باتجربه یونایتد نیز وجود دارد. اوله گونار سولسشر علاقه زیادی به استفاده از مک تومینای دارد و نمانیا ماتیچ در فصل جدید تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شده است. به همین دلیل شایعات در مورد آینده او افزایش یافته و یوونتوس می تواند مقصد این هافبک صرب در تابستان سال بعد لقب گیرد.

منبع : ورزش سه