23:03 1398/06/15

چرا انتقال مدافع بایرن به یوونتوس منتفی شد؟

مائوریتسیو ساری علاقه ای به خرید ژروم بواتنگ، مدافع آلمانی بایرن مونیخ نشان نداد.

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی و بعد از آنکه باشگاه یوونتوس اعلام کرد جورجو کیه لینی چند ماه به دلیل مصدومیت قادر به بازی کردن نخواهد بود، اخباری در مورد انتقال ژروم بواتنگ، مدافع باتجربه بایرن مونیخ به تورین منتشر شد.

 

حتی کریستن نرلینگر، مدیر برنامه ژروم بواتنگ نیز برای نهایی کردن این قرارداد راهی ایتالیا شد و در حالیکه به نظر می رسد طرفین برای این انتقال به توافق کامل دست یافته اند، مائوریتسیو ساری اعلام کرد علاقه ای به خرید این بازیکن ندارد و این معامله منتفی شد.

 

 

طبق ادعای شبکه مدیاست، سرمربی جدید یوونتوس مدعی شد ژروم بواتنگ در تابستان تمریناتی جداگانه داشته و با تیم اصلی بایرن مونیخ تمرین نکرده است. به همین دلیل بواتنگ آماده بازی کردن نیست و با توجه به رقابت نزدیک این فصل یوونتوس و تیم هایی چون ناپولی و اینتر، بهتر است این انتقال منتفی شود.

 

قرار بود در صورت ورود ژروم بواتنگ، دنیله روگانی مدافع جوان یوونتوس از این تیم جدا شده و راهی رم شود. اما مائوریتسیو ساری به مدیران یوونتوس اعلام کرد ترجیح می دهد به جای خرید ژروم بواتنگ، دنیله روگانی در رختکن بیانکونری باقی بماند و بدین ترتیب پروسه جذب مدافع آلمانی بایرن مونیخ در آخرین لحظات منتفی شد. نیکو کوواچ نیز نشان داده تمایل چندانی به استفاده از ژروم بواتنگ ندارد و احتمالا او امسال اغلب نیمکت نشین خواهد بود.

منبع : ورزش سه