11:24 1398/06/22

گرندپری ژاپن؛ حسینی و احمدی به هم رسیدند

نمایندگان ایران در وزن ۶۸- کیلوگرم رقابت‌های گرندپری ژاپن، با کسب دو برتری مقابل رقیبان خود باید در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف یکدیگر بروند.

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، در جریان رقابت‌های روز نخست تکواندوی گرندپری ۲۰۱۹ در ژاپن، سروش احمدی و میرهاشم حسینی نمایندگان وزن ۶۸- کیلوگرم ایران به مصاف رقیبان‌شان رفتند.

میرهاشم حسینی در دور نخست با نتیجه ۱۹ بر ۱۲ مقابل روبن ناوا از مکزیک به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف خاویر پرز از اسپانیا رفت و در پایان راند دوم با نتیجه قاطع ۲۲ بر یک به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.

سروش احمدی دیگر تکواندوکار ایران در این وزن نیز در دور نخست برابر کنستانتینوس کامالیدیس، نایب قهرمان ۲۰۱۶ اروپا از یونان رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر ۲ به برتری رسید و راهی دور بعد شد. وی در دومین مبارزه و در یک هشتم نهایی باید به مصاف احمد ابوغش، قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو و دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان از اردن می‌رفت که به علت غیبت حریف، پیروز شد و به یک چهارم نهایی رسید.

سروش احمدی و میرهاشم حسینی باید در دور یک چهارم نهایی به مصاف هم بروند.

این رقابت‌ها G۴ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و هم‌چنین به ترتیب پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

هدایت تیم ملی تکواندوی ایران بر عهده فریبرز عسکری است.

منبع : ورزش سه