11:24 1398/06/23

امری: تصمیم شکودران برای آرسنالی ماندن محترم است

اونای امری، سرمربی آرسنال می‌گوید به تصمیم شکودران مصطفی بازیکن تیمش که در فصل تابستان باشگاه به او گفته بود می‌تواند آرسنال را ترک کند ولی او در این تیم ماندگار شد، احترام می‌گذارد.

به گزارش "ورزش سه"، اونای امری سرمربی آرسنال می‌گوید به تصمیم شکودران مصطفی بازیکن تیمش برای ماندگار شدن در این باشگاه احترام می‌گذارد و او در فصل جاری جزئی از برنامه‌های او برای توپچی‌ها خواهد بود.

 

مصطفی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی با شایعات زیادی درباره خروجش از آرسنال مواجه بود و انتظار می‌رفت این تیم را ترک کند. امری حتی به صراحت اعلام کرد که خروج مصطفی می‌تواند هم برای آرسنال و هم برای او تصمیم مفیدی باشد. ولی با وجود اینکه آرسنال در طول تابستان چندین بازیکن مازاد خود را واگذار کرد ولی مصطفی ماندگار شد تا برای راه یافتن به ترکیب اصلی مبارزه کند.

 

اونای امری در این باره گفت:" مصطفی تصمیم گرفت اینجا بماند.  او برای من با بازیکنهای دیگر فرقی ندارد. من البته به تصمیم او احترام می‌گذارم".

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت:" وقتی شکوردان تصمیم گرفت در آرسنال بماند با او صحبت کردم و گفتم تو یک بازیکن دیگر در این تیم هستی و من مثل همه بازیکنان آرسنال با تو کار  خواهم کرد".

 

منبع : ورزش سه