17:56 1398/06/23

بادامکی: مجوز سه بازیکن را می‌گیریم

چاره ای جز همکاری با تیم ملی نداریم

مربی نساجی می‌گوید: مجوز عمده بازیکنان را گرفتیم و فقط مجوز 3 بازیکن محمد قاضی و کفشگری و جلالی آماده نشده و پیگیر مجوز این 3 بازیکن هستیم.

به گزارش "ورزش ‌سه"،   حسن بادامکی در غیاب رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در خصوص برگزاری مسابقات لیگ بعد از تعطیلی دو هفته‌ای گفت: با توجه به تعطیلی لیگ سعی کردیم تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم و دو بازی دوستانه برگزار کردیم. چاره‌ای نیست که با تیم ملی همکاری کنیم. در حال حاضر هم آماده بازی با سایپا هستیم.وی در پاسخ به این سوال که  ورزشگاه شهید وطنی آماده میزبانی بازی‌های بزرگ هست، گفت: تمام مسئولان استان و شهر قائمشهر تلاش می‌کنند که شرایط فراهم شود. در بازی پیکان هم میزبانی مطلوبی داشتیم و در بازی‌های آینده مشکلی نخواهیم داشت.

بادامکی در ادامه گفت: آقایان صنیعی‌فر و حدادیان نهایت تلاش‌شان را می‌کنند که حداقل شرایط در باشگاه فراهم شود و از جیب شخصی هزینه می‌کنند. نساجی مثل خیلی از تیم‌ها حمایت دولتی ندارد و شرایط سخت است. ما هم قول دادیم که باتوجه به همین شرایط سخت کار و دل مردم قائمشهر را شاد کنیم.

مربی تیم فوتبال نساجی درباره مجوز بازی بازیکنان نیز گفت: مجوز عمده بازیکنان را گرفتیم و فقط مجوز 3 بازیکن محمد قاضی و کفشگری و جلالی آماده نشده و پیگیر مجوز این 3 بازیکن هستیم و قرار است تا پایان ساعت اداری امروز انجام شود.

بادامکی درباره این موضوع که برنامه کامل لیگ برتر هنوز اعلام نشده است گفت: بعد از جلسه هم اندیشی با ویلموتس قرار شد برنامه مسابقات اعلام شود ولی تنها 2 هفته اعلام شد. نمی‌دانم چرا برنامه لیگ حداقل تا نیم فصل اعلام نمی‌شود. اگر برنامه لیگ منظم باشد موجب بهبود لیگ می‌شود و به نفع فوتبال ایران، ما مربیان و بازیکنان است.

منبع : ورزش سه