10:00 1398/07/04

اخراج عجیب در بازی اتلتیکو: دو کارت زرد در دو دقیقه

در بازی دیروز اتلتیکو مادرید و مایورکا که با پیروزی 2-0 اتلتیکو به پایان رسید آلوارو موراتا بازیکن این تیم در عرض دو دقیقه دو کارت زرد دریافت کرد تا از بازی اخراج شده و تیمش را ده نفره کند.

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید دیروز به مصاف مایورکا رفته و با پیروزی 2-0 بر این تیم موقتا و تا پیش از بازی با رئال مادرید به صدر جدول لالیگا صعود کرد. اما یکی از جالب‌ترین اتفاقات این بازی دو کارت زردی بود که آلوارو موراتا بازیکن اتلتیکو تنها در عرض دو دقیقه دریافت کرد و باعث شد در دقیقه 77 از زمین اخراج شود.

 

جالب‌تر اینکه موراتا، بازیکنی که به صورت قرضی از چلسی به اتلتیکو ملحق شده لحظاتی قبل از آن وارد زمین شده بود ولی به دلیل یک لحظه عصبانیت شدید و حرفهایی که در جریان این عصبانیت به داور زده بود کارت زرد دریافت کرد. علت دریافت کارت زرد دیگر موراتا هم درگیری او با سیسکو کامپوس بازیکن مایورکا بود.

 

اتلتیکو با پیروزی در بازی دیشب بعد از شش هفته سیزده امتیازی شد و از تیم دوم جدول، اتلتیک بیلبائو که بعد از بازی خود در هفته ششم مقابل لگانس و کسب تساوی مقابل این تیم دوازده امتیازی شد، پیشی گرفت و در رتبه دوم جدول لالیگا ایستاد.

 

 

منبع : ورزش سه