14:18 1398/07/07

واکنش تند همسر ستاره رئال به سرقت های زنجیره ای

همسر لوکاس واسکز پس از سرقت شب گذشته از خانه کاسیمیرو با انتشار یک استوری به اتفاقات یک سال اخیر واکنش تندی نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته در حالی که رئال و اتلتیکو در وندامتروپولیتانو به مصاف هم رفته بودند، از خانه کاسیمیرو هافبک برزیلی رئال سرقت شد در حالی که همسر و دختر کوچک کاسیمیرو نیز در منزل بودند.

این اولین بار نیست که در اسپانیا سرقت از خانه فوتبالیست ها اتفاق می افتد. در یک سال گذشته 15 مورد سرقت مشابه دیگر را شاهد بوده ایم. ایسکو، زیدان، لوکاس واسکز، جراردپیکه، کریم بنزما، موراتا، آلبا، بواتنگ، آرتور ملو، خواکین، ویلیام کاروالیو، گارای، پائولیستا، فونس موری و کندوگبیا هدف سرقت قرار گرفته اند.

این سرقت ها زمانی اتفاق افتاده است که بازیکنان در حال انجام مسابقه یا در سفر خارج از اسپانیا(تفریحی یا کاری) بوده اند.

ماکا کاپیا همسر لوکاس واسکز ستاره رئال پس از سرقت شب گذشته در اینستاگرام خود نوشت:« یکی پس از دیگری. چه زمانی می توانیم با آسودگی در خانه خودمان استراحت کنیم. چه زمانی می توانیم با آسودگی خانه را ترک کنیم و بیرون برویم؟»

تابستان سال گذشته و زمانی که لوکاس و خانواده اش در تعطیلات بودند، خانه شان مورد سرقت قرار گرفت. پیشتر از منزل ایسکو و زیدان هم سرقت شده بود. باشگاه بارسلونا اخیرا حراست از خانه بازیکنانش را مضاعف کرده و باشگاه رئال هم از بازیکنانش درخواست کرده تا در صفحات اجتماعی از منزل شان عکس یا فیلم نگذارند.

منبع : ورزش سه