16:54 1398/07/07

رئال، تیمی که گل نمی خورد

زیدان و یک بازی تا برابری با رکورد بنیتس

رئال مادرید پس از چهار سال توانست در سه بازی متوالی لالیگا گلی دریافت نکند.

به گزارش "ورزش سه"، تساوی شب گذشته در وندامتروپلیتانو سومین دیداری بود که رئال هیچ گلی از حریف خود در لالیگا دریافت نکرد. پیروزی 0-1 در خانه سویا، برتری 2-0 بر اوساسونا در برنابئو و تساوی شب گذشته اجازه داد تا رئال به رکورد 4 سال پیش خود نزدیک تر شود.

فصل 16-2015 و با هدایت رافا بنیتس، آخرین باری بود که رئال در 4 هفته متوالی لالیگا دروازه خود را بسته نگاه داشته است. کار از هفته اول لالیگا و با تساوی بدون گل در زمین خیخون شروع شد و سپس رئال به ترتیب پنج و شش گل به بتیس و اسپانیول زد. رئال سپس ختافه را با یک گل شکست داد اما روند کلین شیت های این تیم در هفته پنجم به اتمام رسید. سابین مریینو دقیقه 68 بازی رئال و بیلبائو دروازه کهکشانی ها را باز کرد؛ در دیداری که رئال 1-2 در سن مامس پیروز شد.

فصل گذشته و در اولین هفته های حضور سولاری در رئال نیز این تیم در کوپا دل ری، لیگ قهرمانان و لالیگا توانسته بود سه بازی متوالی بدون گل خورده بماند. برتری 0-4 بر ملیا (کوپا دل ری)، پیروزی 2-0 بر وایادولید(لالیگا) و پیروزی 0-5 بر ویکتوریا پلژن چک در لیگ قهرمانان.

زیدان که به خوبی می داند تیمش دیگر قدرت تهاجمی دوران حضور رونالدو را ندارد، توجه روی کارهای دفاعی را بیشتر کرده و معتقد است با انسجام دفاعی بیشتر می تواند ضعف تهاجمی رئال را پوشش دهد.

منبع : ورزش سه