19:30 1398/07/07

ایوان پریشیچ:

در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار داشتم

ایوان پریشیچ، ستاره کروات بایرن مونیخ از منتفی شدن انتقال به منچستریونایتد سخن گفت.

به گزارش "ورزش سه"، در دوران حضور ژوزه مورینیو در منچستریونایتد، ایوان پریشیچ دو بار در آستانه انتقال به این تیم قرار داشت که در نهایت چنین انتقالی منتفی شد. ستاره 30 ساله کروات در تابستان امسال در نهایت به صورت قرضی از اینتر به بایرن مونیخ پیوست و حالا در مورد این اتفاقات صحبت کرده است.

 

ایوان پریشیچ گفت: "من واقعا در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار داشتم. وقتی ژوزه مورینیو به من زنگ زد، اتفاق جالبی برای من رخ داد، اما نه گفتن به او واقعا برایم دشوار بود.

 

 

در حقیقت من واقعا دوست داشتم به اولدترافورد رفته و برای یونایتد بازی کنم. این یک رویا برای من بود که در همه لیگ های بزرگ حضور پیدا کنم اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. منتفی شدن انتقال به یونایتد برای من دردناک بود. اما من نمی خواهم به جزئیات بپردازم. من دو سال بعد دلایل واقعی عدم رخ دادن این انتقال را فهمیدم.

 

انتقال به بایرن مونیخ؟ من واقعا آماده رخ دادن چنین انتقالی نبودم زیرا به این سبک فوتبال و دفاع کردن از جلو عادت نداشتم. یورگن کلوپ فوتبال مدرن را به من آموخت و من به همین دلیل از او متشکرم. در سال اول حضور من در دورتموند ما موفق به کسب دو جام شدیم، اما من وقتی دیدم که شرایط در فصل دوم تغییر نکرده درخواست جدایی دادم. من به کلوپ گفتم که می خواهم در ترکیب اصلی قرار گیرم و کلوپ پاسخ داد که به تصمیم تو احترام می گذارم و راه حلی پیدا خواهم کرد."

منبع : ورزش سه