21:03 1398/07/08

سرژ گناربری:

نباید اجازه درخشش به هری کین بدهیم

سرژ گناربری، ستاره جوان بایرن مونیخ مدعی شد آنها مشتاق بازی کردن مقابل تاتنهام هستند.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ فردا شب و در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف تاتنهام در لندن خواهد رفت و سرژ گناربری ضمن تمجید از هری کین، ابراز امیدواری کرد آنها بتوانند مهاجم این مهاجم خطرناک انگلیسی موفق ظاهر شوند.

 

سرژ گناربری گفت: "بازی مقابل پادربون قطعا بهترین عملکرد ما نبود، اما مهم این است که ما پیروز شدیم. ما مشتاقانه منتظر بازی فردا هستیم و می خواهیم عملکرد خوبی را مقابل یک تیم قدرتمند مانند تاتنهام ارائه کنیم. بازی فردا مقابل تاتنهام برای ما بسیار مهم است. بایرن مونیخ می تواند با کسب پیروزی برد قدم بزرگی در مسیری درست بردارد.

 

 

ما باید نگرش درست وارد زمین شویم. ما می دانیم که تاتنهام تیم قدرتمندی بوده و همیشه در دیدارهای های مهم بسیار خوب بازی می کند. من هنوز چیز زیادی از استادیوم جدید تاتنهام ندیده ام، اما این استادیوم از بیرون بسیار مدرن به نظر می رسد و فردا بازی کردن در اینجا لذت بخش خواهد بود.

 

رویارویی هری کین و رابرت لواندوفسکی؟ هر دوی این مهاجمان شانس زیادی را از دست نمی دهند و تشنه گلزنی هستند. ما می دانیم که هری کین بسیار خطرناک است و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا به او اجازه ندهیم گل بزند.

 

پیشرفت سالهای اخیر؟ بعد از جدایی از آرسنال و در بایرن مونیخ من سخت تلاش کردم. مربیان نیز به من اعتماد به نفس و زمان دادند که این دو فاکتور مهمترین موضوع برای بازیکنان جوان است."

منبع : ورزش سه