14:46 1398/07/09

روی کین:

پوگبا ناامیدکننده است؛ خیلی خیلی بد

اسطوره باشگاه منچستر این ادعا که پل پوگبا بهترین بازیکن حال حاضر این باشگاه است را رد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در اولدترافورد با تساوی 1-1 برابر آرسنال متوقف شد تا ضعیف‌ترین شروع تاریخ این باشگاه پس از هفت هفته از لیگ برتر به ثبت برسد.

پل پوگبا که هفته گذشته با رفع مصدومیت در جام اتحادیه به میادین برگشته بود، شب گذشته نتوانست نمایش قابل توجهی را ارائه دهد. پوگبا را بهترین بازیکن حال حاضر شیاطین سرخ می‌دانند ولی روی کین با این عقیده مخالف است: «می‌گویند که پوگبا بهترین بازیکن یونایتد است. این ادعا مزخرف است. او ناامیدکننده است؛ خیلی خیلی بد.»

گری نویل دیگر اسطوره یونایتد نیز که همراه کین در اسکای اسپورتس به کارشناسی بازی‌های می‌پردازد، در مورد پوگبا گفت: «سولسشر هم نمی‌خواهد در شش یا هشت ماه آینده با این پوگبا ادامه دهد ولی وقتی یک بازیکن علنا در مصاحبه با رسانه‌ها از تمایلش برای جدایی از یونایتد صحبت می‌کند و از طریق مدیر برنامه‌هایش باشگاه را تحت فشار می‌گذارد، در مورد او چه کاری می‌توان انجام داد؟

معتقدم سران باشگاه نباید پوگبا را حفظ می‌کردند ولی از یک طرف هم درک می‌کنم که نمی‌خواستند بدون جانشین، او را از دست بدهند. معتقدم همان اتفاقی که برای الکسیس سانچس در یونایتد افتاد، برای پوگبا نیز رخ خواهد داد. سانچس خوشحال نبود و پوگبا هم از بازی در یونایتد خوشحال نیست. شرایط به گونه‌ایی شده است که از خود سوال می‌کنیم با این پوگبا چه باید بکنیم؟»

منبع : ورزش سه