15:50 1398/07/09

مینیوله:

هازارد سوپراستار است؛ به او زمان بدهید

دروازه‌‌بان سابق لیورپول و حال حاضر بروژ اطمینان دارد که ادن هازارد به ستاره‌ایی بزرگ برای رئال و هوادارانش بدل خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال در فصل جاری هفت بازی در همه رقابت‌ها انجام داده و ادن هازارد خرید کهکشانی جدید این تیم در 4 بازی به میدان رفته است. ستاره بلژیکی بر خلاف انتظارات ندرخشیده و هنوز نه گل زده و نه پاس گل داده است. انتظارات از او بالاست و به همین دلیل انتقادهای زیادی متوجه او شده است. زین‌الدین زیدان در دو نشست خبری اخیر خود سعی در محافظت از هازارد داشته و معتقد است او به زمان نیاز دارد.

سیمون مینیوله گلر بروژ که امشب باید برابر رئال قرار بگیرد، در مورد هازارد گفت: «او یک ستاره جهانی و یک سوپراستار است. من خیلی خوب می‌دانم که ادن چه کیفیتی دارد و چطور می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند. او وارد تیمی جدید شده و نیاز به زمان دارد ولی اطمینان دارم که برای رئال می‌درخشد و به ستاره‌ایی بزرگ تبدیل می‌شود.»

مینیوله در مورد تیبو کورتوا گلر بلژیکی رئال نیز گفت: «کورتوا پس از شکست رئال از پی اس جی شرایط سختی داشت اما در هفته‌های اخیر به روزهای خوبش برگشته است. او یک دروازه‌بان در کلاس جهانی است و ارزش‌هایش را همیشه ثابت می‌کند.»

بازی با رئال:« واقعیت این است که هیچ زمانی برای رویارویی با رئال خوب نیست. آنها تیم فوق‌العاده باکیفیتی هستند. می‌دانیم که بازی دشواری خواهد شد و به خصوص که بازی هم در برنابئو خواهد بود. آنها بهتر شده‌اند و ما این را می‌دانیم ولی ما هم تیم خوبی داریم و از پیش بازنده نیستیم. بازیکنانی داریم که بتوانند به رئال ضربه بزنند.»

منبع : ورزش سه