17:48 1398/07/11

پاسخ اوبامیانگ به اظهارات واتسکه؛ تو یک دلقکی!(عکس)

پیر امریک اوبامیانگ، ستاره گابنی آرسنال، در توئیتی نسبت به صحبت های اخیر یواخیم واتسکه،مدیرعامل دورتموند، که او را فردی پول پرست خوانده بود، واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود که یواخیم واتسکه،مدیرعامل باشگاه دورتموند، درمصاحبه ای به شدت پیر امریک اوبامیانگ،مهاجم‌سابق این تیم، را مورد انتقاد قرار داد. واتسکه دلیل جدایی اوبامیانگ از دورتموند را مسائل مالی عنوان کرده بود. او گفته بود:" اوبا مهاجم بزرگی است و کسی در این مورد تردید ندارد. او در آرسنال هم خوب گل می زند و خوشحال است به خصوص وقتی حساب بانکی خودش را نگاه می کند.

او در آرسنال پول خیلی خوبی می گیرد ولی چهارشنبه ها مجبور است لیگ قهرمانان را از تلویزیون تماشا کند و شک ندارم که این برای او غم انگیز است."

صحبت هایی که حالا و پس از دو روز با واکنش تند اوبامیانگ همراه شده است. او در توئیتر خود خطاب به واتسکه نوشت: " این به نفع تو است اگر من در مورد علت اصلی جداییم از دورتموند چیزی نگویم. آقای واتسکه! شما چه دلقکی هستید! یادم‌ می آید زمانی گفتی ما عثمان دمبله را به هیچ وجه نمی فروشیم اما وقتی ۱۰۰ میلیون یورو را دیدی، اولین کسی بودی که به سمت آن خیز برداشتی. لطفا حرفی از پول نزن و دست از سر من بردار."اوبامیانگ ۳۰ ساله در سال ۲۰۱۸ با قراردادی به ارزش ۶۳ میلیون یورو از دورتموند به آرسنال پیوسته بود.

منبع : ورزش سه