10:20 1398/07/13

تاتنهام دنده‌های مدافع بایرن مونیخ را شکست

بر اساس اعلام باشگاه بایرن مونیخ، داوید آلابا مدافع این تیم در دیدار با تاتنهام از ناحیه دنده‌ها دچار شکستگی شده و مدتی از میادین دور خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس اعلام باشگاه بایرن مونیخ، داوید آلابا مدافع این تیم در جریان پیروزی 7-2 بایرن بر تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا در درگیری‌اش با اوریه بازیکن اسپرز از ناحیه دنده‌ها دچار شکستگی شده است.

 

در اوایل دیدار بایرن مونیخ و تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا که با پیروزی درخشان 7-2 مونیخی‌ها به پایان رسید، آلابا با حرکت خشن سرژ اوریه بازیکن تاتنهام روبرو شده و در نهایت بین دو نیمه به اجبار از بازی بیرون کشیده شد. آلابا در آن زمان درد زیادی را تحمل می‌کرد ولی بایرن مونیخ ابتدا اعلام کرد او دچار شکستگی نشده و تنها با ضرب‌دیدگی شدید مواجه شده و مصدومیتش خفیف محسوب می‌شود.

 

اما در نهایت باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که معاینات پزشکی بیشتر توسط پزشک این باشگاه نشان داده که آلابا از ناحیه دنده با شکستی مواجه شده است. در بیانیه کوتاه باشگاه بایرن اشاره‌ای به زمان بازگشت آلابا به میادین نشده و تنها به این اکتفا شده که این دفاع چپ بایرن فعلا قادر به حضور در میادین نخواهد بود.

 

 

منبع : ورزش سه