09:17 1398/07/20

بازی به بازی پیش می‌رویم

عاشوری: لیگ برتر! می‌خواهیم از تعطیلات لذت ببریم

تیم خوشه طلایی دراولین دیدار خانگی در فصل جاری رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور با نتیجه 4-1 از سد تیم آرمان گهر سیرجان گذشت.

به گزارش "ورزش سه"، با این پیروزی تیم خوشه طلایی شمار امتیازات خود را از 8 بازی به عدد 18 رساند و به خاطر تفاصل گل کمتر نسبت به تیم مس رفسنجان در رده دوم جدول قرار گرفت. عملکرد تیم خوشه طلایی در فصل جاری بازی‌های لیگ یک از آن جهت ارزشمند است که اولین فصل حضور در این بازی‌ها را تجربه می‌کند و از سویی در ترکیب بازیکن اسمی ندارد و در 7 هفته ابتدایی هم به دلیل آماده نبودن استادیوم شهید چمران ساوه از میزبانی محروم بوده.

محسن عاشوری، سرمربی تیم خوشه طلایی بعد از این بازی در جمع خبرنگاران گفت: پیش‌بینی می‌کردیم که بتوانیم در این دیدار فوتبالی ارائه کنیم که تماشاگران از آن لذت ببرند و دیدید که زمین مناسب چطور روی کیفیت کار فنی دو تیم تاثیر گذاشت و هر دو تیم از فوتبالی که ارائه دادند لذت بردند. آرمان گهر نیز تیم خوبی است که تا آخرین لحظه علی‌رغم اینکه عقب افتاد فوتبال بازی می‌کرد، با این حال خوشحالیم که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و با حضور در بالای جدول به تعطیلات سه روزه‌ای که برای تیم در نظر گرفته‌ایم برویم و از این سه امتیاز و صدرنشینی در جدول لذت ببریم.

سرمربی تیم خوشه طلایی ادامه داد: بسیار خوشحالم که بعد از مدت‌ها در زمین خودمان بازی کردیم و می‌توانیم از این پس از میزبانی و مزایای آن بهره ببریم، همه لذت فوتبال به حضور تماشاگر خلاصه می‌شود و من که شانس این را داشته‌ام که در تیم پرطرفدار پرسپولیس فوتبال بازی کنم به خوبی درک می‌کنم که تماشاگر چه تاثیری روی فوتبال بازیکنان می‌گذارد. این برد را به مردم ساوه تقدیم می‌کنم و امیدوارم در ادامه فصل هواداران فوتسال نیز به فوتبالی‌ها بپیوندند و حمایت‌ها از خوشه طلایی ادامه داشته باشد. ما نیز خواهیم کوشید تا این احساس دوجانبه میان تیم و هواداران به موفقیت منجر شود.

عاشوری در پایان در پاسخ به این سوال که چه قولی در خصوص وضعیت جدولی خوشه طلایی در پایان فصل می‌دهد، گفت: اهل قول قهرمانی یا مشخص کردن رتبه برای پایان فصل نیستم. هدف ما در حال حاضر این است که بازی به بازی پیش برویم. برای مثال الان به فکر این هستیم که از تعطیلات‌مان لذت ببریم و تیم چه از لحاظ بدنی و چه از حیث روانی ریکاوری شود و سپس به دیدار بعدی‌مان مقابل گل ریحان فکر کرده و برای آن برنامه‌‌ریزی می‌کنیم. برای صحبت کردن از پایان فصل بسیار زود است اما بچه‌ها تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند و ما نیز به همین شکل هر چه در توان داریم به کار می‌بندیم تا با توجه به اینکه خوشه طلایی سال اول حضور در لیگ یک را تجربه می‌کند کیفیت خوبی از فوتبال ارائه دهیم و چه ما و چه هواداران از فوتبالی که تیم انجام می‌دهد، لذت ببریم.

منبع : ورزش سه