17:38 1398/07/20

ویدال: آینده فوق العاده ای پیش روی فاتی است

آرتور ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا، معتقد است که آنسو فاتی می تواند در آینده به یکی از ستاره های دنیای فوتبال تبدیل شود.

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی، ستاره تنها 16 ساله بارسلونا، از ابتدای این فصل توانست با نظر مثبت ارنستو والورده به تیم اول بارسلونا راه پیدا کند. فاتی جوان با توجه به مصدومیت لیونل مسی و لوئیس سوارز توانست در چند بازی نیز به عنوان یار اصلی به کار گرفته شود و عملکرد درخشانی هم از خود ارائه دهد. 

در همین رابطه آرتور ویدال، هافبک 32 ساله بلوگرانو، تمجید ویژه ای از عملکرد آنسو فاتی انجام داد. او گفت:" او بازیکن بسیار جوانی است اما با این وجود باز هم قابلیت های خود را نشان داده است اما ما باید در مورد او آرام باشیم و از همه مهم تر محافظت ویژه ای از این جوان داشته باشیم. فاتی باید خود را به خوبی آماده کند تا به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شود. امروز شما می بینید که او از کیفیت لازم برای حضور در کنار ما برخوردار است."

بازیکن جوان دیگری که هم اکنون مورد انتقادات زیادی قرار گرفته، عثمان دمبله 22 ساله است. او به دلیل توهین به متئو لاهوز در دیدار بارسلونا مقابل سویا دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد تا دیدار حساس ال کلاسیکو را از دست بدهد. ویدال درباره دمبله گفت:" من مطمئن هستم که ما حداکثر بهره را از دمبله خواهیم گرفت.  بازیکنان با تجربه به عثمان کمک می کنند و خود او نیز می داند که در بهترین باشگاه جهان بازی می کند.دمبله می داند که اشتباه کرده است. اما او قطعا کیفیت خود را در آینده نشان خواهد داد."

ویدال در ادامه در مورد آنتوان گریزمان، مهاجم تازه وارد بارسلونا، نیز گفت:" شما با بهترین بازیکنان تبدیل به بهترین تیم جهان می شوید. همه ما نیز می دانیم که گریزمان یکی از بهترین بازیکنان جهان است."

منبع : ورزش سه