11:38 1398/07/21

رقابت جالب سردار و کریم با ستاره گلزن بحرین

مهاجمان تیم ملی ایران رقابت جالبی با ستاره بحرینی ها برای گلزنی در مسابقه روز سه شنبه خواهند داشت.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم ملی ایران در شرایطی سه شنبه شب مقابل بحرین قرار می گیرد که برد در این مسابقه بسیار برای شاگردان مارک ویلموتس اهمیت دارد. در این راستا سردار آزمون و کریم انصاری فرد به عنوان دو مهاجم گلزن تیم ملی شانس زیادی برای باز کردن دروازه بحرین نیز خواهند داشت. در بازی با کامبوج انصاری فرد 4 گل و سردار آزمون 3 گل به ثمر رساندند و حالا آنها امیدوارند تعداد گل های ملی شان را در بازی با بحرین افزایش بدهند.

از سوی دیگر بحرینی ها نیز یک ستاره گلزن و باتجربه به نام اسماعیل عبداللطیف در خط حمله شان دارند. این بازیکن 33 ساله که گلزن ترین بازیکن تاریخ بحرین هم به شمار می رود در 118 بازی پیراهن تیم ملی کشورش را پوشیده و موفق شده در این مسابقات 42 بار دروازه حریفان را باز کند.

عبداللطیف عضو باشگاه المحرق روز سه شنبه نیز احتمالا در ترکیب تیم ملی بحرین به میدان می رود و با این شرایط رقابت جالبی برای گلزنی میان او و مهاجمان تیم ملی ایران رقم خواهد خورد. خصوصا حالا که سردار آزمون انگیزه زیادی دارد تا گل های زده اش را در مسابقات ملی افزایش بدهد  تا در آینده ای نه چندان دور به رکورد علی دایی نزدیک شود.

گفتنی است؛ دیدار بحرین و ایران ساعت 19:30 روز سه شنبه در ورزشگاه ملی منامه برگزار می شود.

منبع : ورزش سه