16:23 1398/07/28

گزارش مارکا

همه مردودین پلان B رئال مادرید در جزیره

فرصت سوزی و اشتباهات زیاد بازیکنان رئال مادرید باعث شکست این تیم در بازی دیشب مقابل مایورکا شد. 

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، رئال مادرید که تا پیش از برگزاری بازی های هفته نهم لالیگا در صدر جدول لالیگا قرار داشت، دیشب در خانه مایورکا انتهای جدولی با نتیجه 1-0 شکست خورد تا جایگاه خود را در صدر جدول به بارسلونا بدهد.

ایسکو، خامس رودریگز، لوکا یوویچ، وینیسیوس جونیور، ادر میلیتائو و آلوارو اودریوزولا در این بازی در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار گرفتند و به نظر می رسید که آن ها بتوانند به عنوان بازیکنان جایگزین به پیروزی کهکشانی ها مقابل مایورکا کمک کنند اما این اتفاق رخ نداد.

ایسکوایسکو پس از دو هفته تمرین مداوم در والدیباس، فرصت حضور در ترکیب اصلی رئال مادرید را پیدا کرد اما نتوانست به خوبی از آن استفاده کند. هر چند که او تلاش زیادی در ترکیب کهکشانی ها داشت اما در نهایت نتوانست تاثیر خاصی روی بازی هجومی شاگردان زیدان بگذارد.

خامسخامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید، در وقفه بازی های ملی در مادرید ماند تا خود را برای دیدار با مایورکا آماده کند. هرچند که خامس در دیدار هفته گذشته مقابل گرانادا گلزنی کرد اما با این وجود مقابل مایورکا کم فروغ ظاهر شد.

یوویچلوکا یوویچ نیز در این بازی نتوانست عملکرد مناسبی ارائه دهد و در کنار کریم بنزما تقریبا محو شده بود. او باز هم در به ثمر رساندن اولین گل خود برای رئال مادرید ناکام بود.

اودریوسولاآلوارو اودریوسولا که در غیاب دنی کارواخال در سمت راست خط دفاعی به کار گرفته شده بود، نتوانست عملکرد درخشانی از خود ارائه دهد و در نیمه دوم نیز از زمین مسابقه اخراج شد تا روز بدش تکمیل شود.

وینیسیوسوینیسیوس همچون همیشه در بازی دیشب نیز تا رسیدن به محوطه جریمه حریف فوق العاده بود اما پس از آن بی خطر و نا موفق نشان می داد. او چه در دریبل زدن و چه در ضربه زدن نزدیک دروازه بسیار ضعیف عمل می کند.

میلیتائوتنها بازیکن جایگزینی که در دیدار مقابل مایورکا در ترکیب اصلی به کار گرفته شد و اتفاقا کم اشتباه نیز ظاهر شد ادر میلیتائو برزیلی بود. بعید نیست با این نمایش او، در بازی های بعدی رئال شاهد حضور فیکسش در ترکیب این تیم باشیم.

منبع : ورزش سه