13:31 1398/07/29

رابرتسون:

در آینده چیزهای بیشتری از لالانا خواهید دید

اندی رابرتسون، مدافع اسکاتلندی لیورپول، از عملکرد آدام لالانا، هم بازی خود تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول دیشب در مهم ترین بازی هفته نهم لیگ برتر مهمان منچستریونایتد بود که این بازی در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید؛ این در حالی بود که لیورپول تا دقایق انتهایی بازی از حریف خود عقب بود اما آدام لالانا که جایگزین جردن هندرسون شده بود، موفق شد در دقیقه 85 روی پاس اندی رابرتسون گل تساوی بخش تیمش را به ثمر برساند.

 اندی رابرتسون، مدافع اسکاتلندی لیورپول، پس از این دیدار از عملکرد لالانا تمجید کرد و گفت:" درخشش او شگفت انگیز است چرا که او طی یک سال اخیر درگیر مصدومیت ها بوده و با مشکلات زیادی رو به رو بوده است. هیچ کس از مصدومیت خوشش نمی آید اما او توانست این موضوع را به خوبی مدیریت کند و در تمرینات به شکل با کیفیتی حاضر شود. 

او پرشور ترین بازیکن رختکن است. او می توانست با  توجه به این نیمکت نشینی های اخیرش گوشه گیر شود اما کاملا حرفه ای عمل کرد و حالا قابلیت های خود را به خوبی نشان می دهد. من به خاطر گلزنی لالانا خیلی خوشحال هستم و اطمینان دارم که در آینده چیزهای بیشتری از او خواهید دید.او با حضورش در زمین جریان بازی را به خوبی تغییر داد. گلی که آدام مقابل منچستریونایتد به ثمر رساند می تواند در افزایش اعتماد به نفسش به او کمک کند."

منبع : ورزش سه