21:13 1398/08/05

شکست سومقایت با گل شریفی و بازی بابایی

یکی از مهاجمان ایرانی سومقایت آذربایجان در جریان باخت تیمش برابر نفتچی باکو موفق به گلزنی شد.

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات هفته نهم لیگ برتر آذربایجان، تیم سومقایت که همانند دیدار گذشته‌اش مهدی شریفی و پیمان بابایی را از ابتدا به‌عنوان مهاجمان نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۱۷ امروز مقابل تیم رده سومی نفتچی باکو قرار گرفت.

مهدی شریفی که در سومین مسابقه لیگ برتر آذربجایجان یک گل برابر نفتچی باکو به ثمر رسانده بود، امروز نیز این کار را تکرار کرد و در دقیقه ۶ از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد تا خیلی زود از حریف خود پیش بیفتند.

اما یاران شریفی مثل دیدار مرحله اول این فصل نتوانستند برتری برابر نفتچی باکو را حفظ کنند و در ادامه بازی امروز چهار گل دریافت کردند و تنهایک گل در ثانیه‌های پایانی مسابقه به ثمر رساندند تا در نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب شوند، ۱۰ امتیازی بمانند و به رده پنجم جدول سقوط کنند.

پیمان بابایی که هفته قبل یکی از گل‌های تیمش در جریان برتری مقابل سباییل را به ثمر رسانده بود، در بازی امروز تنها ۴۵ دقیقه در میدان حضور داشت و به‌عنوان نخستین بازیکن تعویضی در ابتدای نیمه دوم از زمین خارج شد.

مهدی شریفی که امشب هشتمین بازی فصل خود را برای سومقایت انجام می‌داد، در حضور ۷۲ دقیقه‌ای خود در زمین موفق شد چهارمین گل فصل خود را به ثمر رساند و به رده دوم جدول برترین گلزنان لیگ برتر آذربایجان صعود کند.

منبع : ورزش سه