11:03 1398/08/06

اتفاق جالب؛ شهرداری همدان به جای پاس صعود می کند!

رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور در دو گروه 14 تیمی در جریان است که در پایان تیم های اول به همراه برنده تیم های دوم و مجموعا سه تیم به لیگ یک صعود می کنند. 

به گزارش "ورزش سه"، صدر جدول گروه الف هم چنان در اختیار تیم استقلال ملاثانی است. تیمی که این هفته میزبان خود آولان کامیاران را با یک گل شکست داد. شهید قندی یزد، خیبر خرم آباد و شهرداری همدان سه تیم یازده امتیازی جدول هستند که تیم استقلال ملاثانی را با 15 امتیاز تعقیب می کنند. نکته جالب گروه الف حضور تیم شهرداری همدان در جمع تیم های مدعی صعود به لیگ یک است. در حالی که در گروه دوم پاس همدان شرایط جالبی در جدول رده بندی ندارد و در رده دهم جدول جا خوش کرده است. اگر همین روند دنبال شود به طور حتم تیم شهرداری همدان بیشتر از پاس همدان شرایط صعود به لیگ برتر را خواهد داشت. 

در گروه ب هم چنان صدر جدول در اختیار تیم چوکای تالش با مربیگری فرشاد پیوس است. تیمی که این هفته در خانه تیم سردار بوکان به حداقل امتیاز بازی دست یافت تا موقعیت خود را در جدول رده بندی حفظ کند. نتایج بازی ها در هفته ششم و هم چنین جدول رده بندی بازی ها را در ادامه خواهید دید. 

نتایج هفته ششم گروه الف 

 *شهرداری همدان2 - ۱شهردارى فومن*کاسپین قزوین۰ - ۱اترک بجنورد*شهرداری آستارا۴ - ۰امید گناوه*استقلال ملاثانی۱ - ۰آوالان کامیاران*کارون اروند خرمشهر۰ - ۱شهید قندی یزد*میلادمهر تهران۰ - ۰خیبر خرم آباد*مس نوین کرمان۱ - ۲  فولاد نوین اهواز

 

نتایج هفته ششم گروه ب 

*سردار بوکان ۰ - ۰چوکا تالش*مس شهر بابک۴ - ۲  شهرداری بندرعباس*ملی حفاری اهواز۰ - ۱شهرداری بم*ایرانجوان بوشهر۲ - ۱نفت و گاز گچساران*شهرداری ماهشهر۱ - ۱شهرداری بم*بعثت کرمانشاه  ۲ - ۱شهدای بابلسر*شهدای رزکان کرج۱ - ۰نفت امیدیه

منبع : ورزش سه