23:22 1398/08/06

ساموئل اتوئو: مسی از سیاره‌ی دیگری آمده بود

ساموئل اتوئو، ستاره کامرونی و سابق بارسلونا مدعی شد به دوران ورزشی خود افتخار می کند.

به گزارش "ورزش سه"، ساموئل اتوئو در پنج فصل حضور در ترکیب بارسلونا روزهای درخشانی را در این تیم سپری کرد و دو بار با لباس این تیم فاتح لیگ قهرمانان شد. ساموئل اتوئو در رابطه با این دوره از روزهای حرفه ای خود صحبت کرده و البته بهترین همبازی خود را نیز انتخاب کرده است.

 

 

ساموئل اتوئو گفت: "من تا به حال کنار بازیکنان بزرگی بازی کرده ام، اگر مجبور باشم یکی را انتخاب کنم  رای من آندزس اینیستا است. او از روز اول من را تحت تاثیر قرار داد، البته مسی از سیاره‌ی دیگری است بنابراین می توانیم او را در این مورد کنار بگذاریم. من به آنچه در دوران ورزشی خود به دست آورده ام افتخار می کنم، اما در عین حال خوشحالم که حالا می توانم استراحت کنم و در کنار همسر و فرزندانم از زندگی لذت ببرم.

 

من وقتی در مایورکا بازی می کردم به بالاترین سطح خود رسیدم. ما گروهی از بازیکنان عادی بودیم که مجبور شدیم با بازیکنان بزرگ رئال مادرید و بارسلونا به رقابت بپردازیم، اما ما این کار را خیلی خوب انجام دادیم.

 

شرایط در در مایورکا دشوار بود، اما وقتی به بارسلونا ملحق شدم دیدم که ما نمی توانیم هرگز شکست بخوریم. ما یک گروه از بازیکنان فوق العاده بودیم و باید فقط پیروز می شدیم. آن مقطع زمانی بی نظیر بود و ما رقیب یک رئال مادرید قدرتمند و کهکشانی بودیم، اما تنها هدف ما کسب پیروزی بود."

 

منبع : ورزش سه