18:45 1398/08/08

پس از تساوی اتلتیکو برابر آلاوس

موراتا: نگران خودم بودم، تنیسور می شدم

آلوارو موراتا معتقد است گلزنی برای اتلتیکو اگر با پیروزی همراه نباشد، ارزش چندانی نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، آلوارو موراتا پس از یک مقطع که دچار افت شده بود، در هفته های اخیر به روزهای خوبش برگشته و در دو بازی متوالی موفق به گلزنی برای اتلتیکو شده است. او سه شنبه گذشته موفق شد تک گل پیروزی بخش تیمش را در لیگ قهرمانان به لورکوزن بزند و دیشب نیز توانست برابر آلاوس گلزنی کند.

 موراتا موفق شد در حالی که تنها 20 دقیقه تا پایان بازی فرصت باقی بود، دروازه حریف را باز کند و به نظر می رسید که شاگردان دیه گو سیمئونه با 3 امتیاز این دیدار به خانه بروند اما لوکاس پرز گل تساوی بخش آلاوس را به ثمر رساند تا در نهایت بازی با نتیجه 1 - 1 مساوی به پایان برسد.

موراتا پس از بازی در گفت و گو با خبرنگاران گفت:«  اگر من فقط نگران خودم بودم، قطعا تنیس بازی می کردم و خودم را وقف این ورزش می کردم نه فوتبال. من به اندازه بقیه بازیکنان و افرادی که در رختکن بودند، ناامید هستم. ما باید خیلی زودتر کار را تمام می کردیم و شانس هایی هم داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. دو امتیاز به راحتی از دستمان رفت اما ما باید به نتایج سایر تیم ها و عملکرد آنها در دیدارهایی به سختی این دیدار نیز دقت کنیم. در هر صورت این بازی به تاریخ پیوست و دیگر نباید به آن فکر کنیم.»

منبع : ورزش سه