13:57 1398/08/11

هر چه بگذرد به نفع ما و ضرر رقباست؛

خرم‌الحسینی: هواداران پرسپولیس بی انصافی کردند

سیدمحمد خرم‌الحسینی هافبک جوان سبزقباها می گوید هواداران پرسپولیس در حق رسول خطیبی بی انصافی کردند و باید فکری به حال فحاشی های صورت گرفته در استادیوم ها شود تا دوباره شاهد این اتفاقات نباشیم.

به گزارش "ورزش سه"، سیدمحمد خرم‌الحسینی بازیکن جوان ماشین سازان در گفتگو با ورزش سه راجع به تساوی ارزشمند تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی با پرسپولیس واقعا بازی سختی بود چرا که پرسپولیس تیم باشخصیتی است و در خانه خود و مقابل هوادارانش بازی می کرد. بچه ها با تمام وجود بازی کردند و البته ما اصلا برای اینکه در لاک دفاعی فرو برویم بازی نکردیم و حتی توانستیم یک گل هم به ثمر برسانیم که آفساید شد. تیم ما برای گرفتن امتیاز کامل به میدان رفته بود ولی در هر حال بازی مساوی شد که به نظرم تساوی مقابل هواداران پرسپولیس نتیجه خوب و راضی کننده‌ای بود.

هافبک سبزپوشان راجع به داوری مسابقه نیز اذعان داشت: بازی تمام شده و نمی خواهم راجع به داوری صحبت کنم. مهم زحمت و تلاش بچه ها بود که واقعا فعل خواستن را صرف کردند و توانستیم با یک نمایش خوب یک امتیاز از آزادی بگیریم.

خرم‌الحسینی راجع به جو استادیوم و حواشی شکل گرفته در این بازی نیز عنوان داشت: واقعا موجب تاسف و ناراحتی است. اقای خطیبی جدا از شخصیت بزرگی که خودشان در فوتبال ایران دارند جزو خانواده شهدا هستند و اصلا این کارها برازنده نبود. هواداران پرسپولیس واقعا بی انصافی کردند که به ایشان و خانواه‌شان توهین کردند‌. واقعا باید فکری به حال این فحاشی ها شود و اگر بخواهیم دوباره از این قضایا بگذریم باز هم چنین اتفاقاتی خواهد افتاد. امیدوارم پیگیری کنند و از این اتفاقات ناراحت کننده جلوگیری شود.

هافبک جوان سبزقباها راجع به عملکرد خوبشان مقابل سرخابی ها که با یک برد و یک تساوی همراه بوده نیز گفت: تیم‌ما نسبت به پارسال تغییرات زیادی داشته و اگر توجه کرده باشید روز به روز هماهنگ تر می شود. به نظرم هر چه بگذرد به نفع ما و به ضرر حریفانمان خواهد شد. مطمئنا تا پایان فصل یک رتبه خوب برای ماشین سازی کسب خواهیم کرد.

بازیکن تیم امید کشورمان در پایان راجع به شرایط تیم امید با حمید استیلی نیز گفت: با حمید خان دو سه هفته پیش اردویی داشتیم که به قطر رفتیم و با استرالیا بازی دوستانه برگزار کردیم. استرالیا یک تیم خوب و باکیفیت و با تاکتیک بود و توانستیم با دو گل از تیم حریف جلو بیفتیم و درنهایت هم دو بر یک برنده شویم. استرالیا تیم صاحب سبکی در آسیاست و بردن این تیم کار آسانی نیست که خدا را شکر با زحمات بچه ها و کادرفنی توانستیم بر این تیم پیروز شویم و به آینده امیدوارتر شویم.

منبع : ورزش سه