21:18 1398/08/13

داور می توانست یک پنالتی به سود ما اعلام کند

بیت سعید: کنعانی زادگان حرکت بدی را انجام داد

مهاجم تیم فوتبال فولاد اعتقاد دارد که داور می توانست یک پنالتی برای این تیم اعلام کند.

 به گزارش "ورزش سه"، حسن بیت‌سعید پس از شکست یک بر صفر فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: «می‌دانستیم بازی سختی داریم، چون با پرسپولیس هم‌امتیاز بودیم. در دقایق اول تمرکز نداشتیم و پنالتی ناخواسته علیه ما گرفته شد. پس از گلی که خوردیم، موقعیت‌هایی به دست آوردیم، اما متأسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.»

وی با اشاره به بحث داوری این دیدار تصریح کرد: «در دقیقه 90 صحنه پنالتی رخ داد و کارشناسان داوری می‌توانند نظر بدهند، اما داور راحت می‌توانست به سود فولاد پنالتی بگیرد. جا دارد از هواداران فولاد که در ورزشگاه حضور داشتند، تشکر کرده و از آنها به خاطر این شکست عذرخواهی کنم. هواداران یار دوازدهم ما هستند و نشان دادند فولاد بدون آنها هیچ است. به خاطر این شکست به هواداران بدهکاریم و بار دیگر عذرخواهی می‌کنیم. نمی‌دانم چه چیزی بگویم، اما در آینده جبران می‌کنیم.»

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره درگیری‌ لفظی‌اش با محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم پرسپولیس گفت: «کنعانی‌زادگان به سمت هواداران رفت و جو داد و حرکت بدی کرد. خودش بچه سربندر است و برای یک بازیکن ملی‌پوش زشت است که بین هواداران خودش این کارها را بکند. خودش عرب است و از دست او ناراحتم. هواداران ما نیز از او ناراحت هستند. زشت است که بازیکن همیشه در «جو» باشد. کنعانی‌زادگان پس از بازی متوجه کار زشت خودش شد.»

بیت‌سعید در واکنش به اینکه کنعانی‌زادگان گفته درگیری نداشته است، گفت: این بازیکن همیشه در «جو» است.

منبع : ورزش سه